Дострокове погашення кредиту та створення заборгованості

Андрій Hud Андрій Hud
17 ноября 2015, 9:13
без оценки
Дружина купила телефон в компанії Ало, де запропонували оформити кредит на 10 місяців номер договору 85019586664 в Пумб і надали договір для підписання. В специфікації до договору була вказана більша кількість місяців ніж 10.
Після сплати кредиту, через 10 місяців, з дружиною зв'язалися по телефону представники банку та подякували за дострокове погашення по договору та запропонували як для зразкового клієнта без заставний кредит до 70000 грн.
Дружина відмовила. Так продовжувалось на протязі 6 місяців (3-4) дзвінка у тиждень…
Та не тут то було… Через 6 місяців приходить смс " у вас виникла заборгованість по кредиту 85019586664 у сумі 52 грн. Терміново сплатіть бо через 2 дні буде 60 і т.д.
Почалися щоденні дзвінки- монологи на домашній, мобільний, робочий дружини.
Дружина написала листа з проханням: Якщо в мене існує заборгованість, тоді вишліть мені розрахунок по договору та додаткову угоду, що після оплати 52 грн банк не буде мати претензій по пені, штрафу, %, і т.д.
Відповіді не має, тільки продовжуються дзвінки-монологи.

Фішка дуже проста.
В договорі є пункт, перед тим щоб достроково погасити кредит необхідно письмово повідомити банк. От вони цим пунктом і маніпулюють:
Взяла б дружина слідуючий кредит — не було б 52 грн заборгованості. Не взяла — от тобі 52 грн заборгованості через пів року. А в маштабах України це пару мільйонів гривень зароблених на маніпуляціях.
P.S.
Акція Ало та Пумб була розрекламована по всіх медіа де чітко було сказано про 10 місяців. А шаблони договорів виходить спеціально готувалися на більший термін. Пару мільйонів не зашкодить…
Ответ банка
ПУМБ
PUMB
PUMB
17 ноября 2015, 11:48
Доброго дня!
Приносимо вибачення за можливі незручності.
Ви можете залишити свій відгук в формі зворотного зв'язку на нашому сайті: pumb.ua/ua/pravda/feedback/.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться