Не дають кредит на придбання житла!

elenka81 elenka81
6 ноября 2014, 6:15
без оценки
Відмовили у кредиті на придбання житла, хоча на сайті банку чітко заявлено, що надають.http://pumb.ua/ru/private_clients/loans/mortgage/loan_for_purchase_of_zhi/ Зверталась у відділення по вул.Мельника, Івано-Франківськ. якщо на сайті застаріла інформація, то якось слідкуйте за оновленням сайту і не вводьте людей в оману.
Ответ банка
ПУМБ
6 ноября 2014, 11:56
Доброго дня! В даний час видача кредитів припинена тільки в зоні проведення АТО. У решті регіонів, в результаті позитивного рішення кредитної комісії на підставі даних, наданих клієнтом, кредити видаються зарплатним клієнтам ПУМБ. Рішення банку щодо кредитування є об'єктивним і приймається виключно на підставі документів, кредитної історії клієнта тощо. При виникненні будь-яких питань, пов'язаних з обслуговуванням в ПУМБ, рекомендуємо звернутися в Call Center по тел. 0800500490 (безкоштовно по Україні зі всіх телефонів) або +38 044 290-93-29 (для міжнародних номерів).

Комментарии (1)

+
0
elenka81
elenka81
6 ноября 2014, 12:46
#
Дякую за роз«яснення. Але зарплатним клієнтом не являюсь. Так тоді, будь-ласка, вкажіть цей „невеличкий“ ньюанс, на сайті вашого банку. Бо це там не прописано. Щоб люди не били ноги, щоб дойти до вашого відділення, яке до речі, тільке одне на все місто, і про це дізнатись. Щиро дякую!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться