Заблокували мою дебетову карту ПУМБ. Почну з того, що доздвониться у цей банк ще та проблема, потрібно поговорити з автовідачем, після чого дзвінок просто обривається і достукатись до оператора це ще той квест. Після того, як вам все-таки вдасться зєднатись, оператор всеодно нічим не можем вам допомогти. Після прохання розблокувати карту, сказали звернутись у відділення. Спробували, піти у відділення до них, але вони виявились закриті, оскільки війна.Сказавши їм про закриті відділення відповіли — тоді нічим не можемо вам допомогти.Тобто, получається у війну, де людям зараз вкрай важко, ми не можемо просто піти в магазин і розплатитись за хліб, чи зняти готівку з банкомату, оскільки відділення не працюють, оператори ігнорують вас, а рахунок і далі заблокований.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ставити власні кошти в цей банк!!! Виберіть більш надійни банк для себе.
4 апреля 2022, 16:07
Вітаємо!

Повідомдяємо, що Центр обслуговування клієнтів працює в стандарному режимі.
При дзвінку за номерами гарячої лінії банку автовідповідач повідомляє останню актуальну інформацію і після цього Вас вітає голосовий асистент — Поліна, який пропонує вирішити питання без з'єднання з оператором. Для того, щоб Поліна могла Вас зрозуміти питання потрібно формувати чітко та коротко. Якщо ж ваше озвучене питання не можна вирішити в автоматичному режимі, то Вас з'єднають з оператором.

Щодо робити відділень, то Ви можете ознайомитись на сайті банку: https://about.pumb.ua/map. Перелік працюючих відділень може постійно змінюватись в залежності від ситуації.

Якщо ж у Вас виникали складнощі з додзвоном, наприклад, з'єднання зривалось, будь ласка, просимо уточнити в особисті повідомлення дату дзвінка та номер телефону з якого був дзвінок, щоб ми перевірили інформацію.
Mari893 3 апреля 2022, 17:07
Ще 16.12.21 року я написала заяву на повернення коштів (чарджбек), співробітники повідомили, що розглядається 45−90 днів. Вже більше ніж 90 днів пройшли ніякої відповіді я не отримала!
4 апреля 2022, 13:30
Вітаємо. Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення Ваш мобільний номер телефону або ІПН, та ПІБ, щоб ми могли розібратися в ситуації.
Лариса Табала 3 апреля 2022, 10:04
Добрый день! Мои счета заблокированы банком. Я из Мариуполя и мой дом разрушен. После того, как мы выбрались из города 17 марта, перед выездом за границу, в безопасное место, все свои накопленные средства я положила на счёт в банке. Потому как государство просит не вывозить из страны наличные средства. Уже будучи за границей все мои счета заблокировали. Как разблокировать счета? Часть денег была задекларирована за 2020 год, а остальная часть накоплена за 2021 (декларацию не успела подать из-за боевых действий). Войска Р Ф разрушили всё наше имущество, забрали наш дом, город, работу. Теперь и свои же, свой родной банк, лишил средств существования. Как решить эту ситуацию? Мы остались без ничего в чужой стране. Я не хочу придавать этой ситуации огласку, потому что верю, что всё можно решить. Умоляю, помогите!!!
4 апреля 2022, 16:29
Лариса, вітаємо!

Будь ласка, просимо уточнити в особисті повідомлення Ваш фінансовий номер або ІПН та ПІБ, щоб ми могли переглянути інформацію та надати Вам консультацію.
kweyke 31 марта 2022, 19:20
Отделение по адресу: Днепр, ул. Привокзальная, 4
Не ожидал от банка, что когда война будут брать процент. И минимальный платеж тоже есть. Не красиво как-то. У многих нет жилья, денег на еду.
PUMB 1 апреля 2022, 17:57
Доброго дня!

Банк намагається з розумінням відноситися до ситуації, що склалась, саме тому для того, щоб зменшити фінансове навантаження по платежам ми встановили кредитні канікули з лонгацією (подовженням) строку дії кредитного договору для кредитів готівкою, кредитів на купівлю товарів та Сплачуйте частинами NEW. При цьому обов'якові платежі присутні і рекомендуємо їх сплачувати по можливості.

Протягом дії кредитних канікул обов’язкові платежі будуть складатися лише з відсотків та щомісячної комісії за кредитом. А погашення платежів по тілу кредиту відтерміновується та сплачується протягом періоду, на який буде подовжено строк дії кредитного договору.

Умови надання кредитних канікул з подовженням строку договору:

-надаються власникам кредитів готівкою кредитів на купівлю товарів та Сплачуйте частинами NEW,
-термін кредитних канікул та подовження строку дії кредитного договору — 3 місяці
-для кредитів, за якими немає діючих кредитних канікул,
-щомісячна комісія протягом подовженого строку дії кредитного договору не нараховується,
-реальна відсоткова ставка та дата внесення обов’язкових платежів не змінюються.

Несплачена заборгованість по кредитах з 24 лютого не буде вважатись простроченою.

Щодо кредитних карт, то банк встановив для всіх кредитних карток «кредитні канікули», які полягають в тому, що в обов’язкові щомісячні платежі включені лише прострочена заборгованість (за наявності) та нараховані відсотки (за наявності).

Штрафів і підвищених відсотків за непогашені заборгованості не нарахуємо за всіма кредитами.

Щоб борг не накопичувався, намагайтесь вносити місячні платежі повністю або частково скільки зможете.
Ознайомитись з актуальною інформацією можна на нашому сайті за посиланням: https://www.pumb.ua/info
katya3517 31 марта 2022, 1:03
Отсутствие кредитных каникул по кредитным картам во время войны — это безчеловечно и безбожно!!! Я лишилась работы, сын студент. Нет денег на средства первой необходимости — продукты, лекарства. И не надо отвечать подготовленным для всех шаблоном ответа. По факту процент на тело кредита НАЧИСЛЯЕТСЯ. Дай Бог выжить в этой войне, выплатить кредит по карте, и больше ни ногой в этот ФАШИСТСКИЙ БАНК!!!
PUMB 31 марта 2022, 17:32
Доброго дня!

Для того, щоб зменшити фінансове навантаження по платежам усім власникам кредиток встановлено кредитні канікули.

Банк встановив для всіх кредитних карток «кредитні канікули», які полягають в тому, що в обов’язкові щомісячні платежі включені лише прострочена заборгованість (за наявності) та нараховані відсотки (за наявності).

Реальна відсоткова ставка та дата внесення обов’язкових платежів не змінюються.

Tanya90q 30 марта 2022, 23:02
Кому война, кому мать родная. Говорили не будут насчитывать проценты. А в итоге насчитали на тело кредита. Как можно было закрывать кредитную карту. Если сейчас идёт война и некоторые не могут работать?! О каких кредитных каникулах говорят, если считают все!!! Вообще разачарованая этим банком. Закрою кредитную карту, и распрощаюсь с этим банком
PUMB 31 марта 2022, 17:35
Доброго дня!

Для того, щоб зменшити фінансове навантаження по платежам ми встановили кредитні канікули з лонгацією (подовженням) строку дії кредитного договору для кредитів готівкою, кредитів на купівлю товарів та Сплачуйте частинами NEW.

Mariya97 30 марта 2022, 19:26
22 марта с банка пумб на приват банк были отправлены деньги, сегодня 30марта, деньги так и не пришли! Пумб мне говорит что деньги ушли, выписку с мокрой печатью, что деньги они отправили мне выдать не могут из-за конфиденциальности личности, а без этой выписки я не могу ничего сказать прават банку! Пумб сначала морочил мне голову, что якобы у них сбой в программе был, потом они мне говорят что такого не было, потом сказали звоните в приват и там решайте, в конце концов максимум что я могу сделать, так это обратится в пумб для компенсации, но это не факт что мне ее кто-то выдаст! Ужасный банк! Лучше тут карточки не открывать и вообще Никакого дела с ними не иметь!!!
PUMB 31 марта 2022, 17:44
Доброго дня!

Виписку по рахунку з печаткою Ви можете отримати у відділенні банку, у виписці вказується факт проведення успішної операції, час, дата проведення та сума, однак у такій виписці буде відсутній номер карти отримувача.

У випадку, якщо Ви зв'язувались з отримувачем і отримувач не отримав суму грошових коштів та до банку отримувача сума не надійшла, а з Вашого рахунку в ПУМБ сума була списана, то рекомендуємо Вам звернутись до найближчого відідлення банку ПУМБ та написати заяву на оскарження даної транзакції.
Ознамитись з актуальною інформацією щодо робити відділень можна за посиланням: https://about.pumb.ua/map
Vladislaav 28 марта 2022, 15:28
Во время военного времени начисляют проценты, когда люди остаются без жилья работы и всего, что у них было. На что люди копили годами только этот банк начисляет проценты по кредитному лимиту. С 01.03 по 28.03 банк начислил процент в сумме 1400грн, а с чего людям платит даже этот процент если они сидят в подвалах? И даже не знают, что завтра с ними будет. При обращении в банк и объяснении ситуации слышится типичный ответ за пролонгации каникулы и т.д, но процент зато ежедневно капает и никто его отменять и идти на встречу клиентам не хочет. Самый, что ни на есть ужасный банк!
PUMB 28 марта 2022, 17:04
Доброго дня!

Для того, щоб зменшити фінансове навантаження по платежам з 3 березня ми встановили кредитні канікули з лонгацією (подовженням) строку дії кредитного договору для кредитів готівкою, кредитів на купівлю товарів та Сплачуйте частинами NEW.

-для кредитів, за якими немає діючих кредитних канікул,

Щодо кредитних карт, то банк встановив для всіх кредитних карток «кредитні канікули», а саме в обов’язкові щомісячні платежі включені лише прострочена заборгованість (за наявності) та нараховані відсотки (за наявності).

Pavel0x0261280 27 марта 2022, 19:56
Я с Мариуполя, там все предприятия на Пумбе. 3 дня назад вышел. В Украину нет доступа. К финансовому номеру (Киевстар) нет доступа. Приложения Пумб у меня нет.
Не могу перевести деньги, все через номер телефона к которому нет доступа. Что делать даже не знаю.
Подскажите пожалуйста.
PUMB 28 марта 2022, 16:45
Доброго дня!

З міркувань безпеки, змінити фінансовий номер можна лише у відділенні банку.

Додатково повідомляємо, що також ми змінили процес відправки паролів для підтвердження операцій в ПУМБ Online: пароль відправляється в смс-повідомленні, і, якщо протягом 20 секунд воно не було доставлено, здійснюється повторна відправка у Viber, на Ваш фінансовий номер, за умови, якщо Ваш Viber прив’язаний до фінансового номеру телефону, тому якщо все-таки вдасться відновити доступ до фінансового номеру телефону, Ви зможете здійснити переказ online.
Марина Литвиненко 26 марта 2022, 4:55
Полностью поддерживаю тех, кто пишет про фактическое отсутствие кредитных каникул. Я нахожусь в Харькове, у нас идут активные бои. Много людей осталось не просто без работы, но и без дома. В этом месяце мне заплатили зарплату, но моим родителям — нет. В следующем месяце предупредили, что это будут 2/3 от оклада. И что мне делать? Если я заплачу проценты, то просто останусь без денег. Я за все годы пользования ПУМБ ни разу не просрочила платеж. Но сегодня у нас война. Нас бомбят каждый день с самого начала. Отделения банков не работают, налички нет. Из продуктов мы выбираем не то, что дешевле, а то, что есть. А если я не заплачу, то эта сумма, я так понимаю, пойдет мне в задолженность? Это бесчеловечно!
PUMB 28 марта 2022, 16:59

Apex Falcontis 23 марта 2022, 20:56
🔴 ПУМБ заблокували 2000 грн на пенсійній карті!

більше місяця божевільний фінансовий моніторинг вимагає неможливі довідки для підтвердження походження коштів, які були переведені з особистої картки приват на особисту картку пумб!!!

Більшість працівників немотивовані дилетанти.

Грубо порушують закони.
PUMB 24 марта 2022, 17:26
Доброго дня!
Повідомляємо, що рішення про блокування рахунку фінансовим моніторингом приймається в індивідуальному порядку, виходячи з аналізу проведених операцій, оцінки ризику та інших підстав.
У випадку, якщо рахунок було заблоковано фінансовим моніторингом, то для розгляду можливості розблокування рахунку, Вам потрібно надати до відідлення банку документи, що підтверджують походження коштів чи інші документи, якщо того вимагає фінансовий моніторинг. Без надання відповідних документів банк не може розглянути можливість розблокування рахунку.
Связывался с банком, уточнял в пределах каких лимитов могу проводить операции по карте, проводил операции в пределах озвученных лимитов, после чего по моему счёту сработал финансовый мониторинг банка. На счету осталось около 16 000 грн. личных средств, деньги перевести ни куда не возможно, банк заморозил средства до предоставления информации о доходах. Для того чтобы предоставить информацию об источнике доходов необходима явка в отделение банка, он-лайн предоставить ни чего нельзя! Я нахожусь на оккупированной территории (Запорожская область), отделение банка не работает с начала военных действий. На каком основании банк может замораживать мои личные средства? Вы не идете людям вообще на встречу, я уверен на все 100% что эту проблему вы не поможете решить, потому что «роботы» (операторы контакт центра) все твердят по заученному скрипту, что необходимо обращаться в отделение банка. Банк отбирает личные деньги, это возмутительно!
PUMB 24 марта 2022, 17:25
Доброго дня!
У випадку, якщо рахунок було заблоковано фінансовим моніторингом, то для розгляду можливості розблокування рахунку, Вам потрібно надати саме до відідлення банку документи, що підтверджують походження коштів чи інші документи, якщо того вимагає фінансовий моніторинг. Без даних документів банк не може розглянути можливість розблокування рахунку.
tarta 23 марта 2022, 17:47
Використала кредитні кошти по картці, зараз ще в пільговому періоді до 30.03. Телефоную у підтримку, питаю, чи будуть кредитні канікули під час военного стану?

Стандартна відповідь, яка тут постійно поститься: що кредитні канікули тільки на кредити готівкою (воно і зрозуміло чому — шукай потім людину, можливо вона за межами країни вже)

«Протягом дії кредитних канікул обов’язкові платежі будуть складатися лише з відсотків та щомісячної комісії за кредитом. А погашення платежів по тілу кредиту відтерміновується та сплачується протягом періоду, на який буде подовжено строк дії кредитного договору.»

В мене також депозит відкритий у банку. Зняти його, аби принаймні заплатити заборгованість за карткою — неможливо.

Виїхали з Харкова, житло зруйноване, роботи немає — а банку все одно. Він заробляє.
Це не український банк, це ворог.

Можу надати відтвердження, що я є(поки що) клієнтом банку.
PUMB 24 марта 2022, 16:58
Доброго дня!

Для того, щоб зменшити фінансове навантаження по платежам по кредитним картам наразі банк встановив для всіх кредитних карток «кредитні канікули», а саме в обов’язкові щомісячні платежі включені лише прострочена заборгованість (за наявності) та нараховані відсотки (за наявності).
Що стосується пільгового періоду, по кредитній карті, то для покупок, що були здійснені у лютому пільговий період діє до 30.03.
Інформації про продовження пільгового періоду на покупки, що були проведені в лютому і які потрібно повернути до 30.03 поки не приймалось.
Якщо відповідні зміни будуть внесені, то інформація про це розміщується на сайті банку: https://www.pumb.ua/info
Щодо депозитів, то дострокове розірвання депозитів, умовами яких не передбачена така можливість (без права дострокового розірвання), а саме по депозитах Дохідний, Накопичувальний, Ювілейний, Преміум — не здійснюється. Відсотки по депозитах продовжують нараховуватися згідно з умовами укладених договорів.
Anton999 22 марта 2022, 0:44
Вранье о кредитных каникулах!!! Вы серьёзно говорите о кредитных каникулах насчитав проценты без тело кредита на карту, во время войны! есть понимание того что вы делаете!!! единственный банк который делают это аферу, полностью считают все проценты на кредит!!! не пишите о том что вы вошли в положение и для поддержание людей исключили с обязательного платежа, а оставили только процент за кредит, может наоборот делают чтоб поддержать!!!
PUMB 22 марта 2022, 18:05
Вітаємо!
З 3 березня ми встановили кредитні канікули з лонгацією (подовженням) строку дії кредитного договору для кредитів готівкою, кредитів на купівлю товарів та Сплачуйте частинами NEW, щоб зменшити фінансове навантаження.

-для кредитів, за якими немає діючих кредитних канікул,

Ознайомитись з інформацією можна на нашому сайті за посиланням: https://www.pumb.ua/info
Beetroot 18 марта 2022, 22:20
Отделение по адресу: Львов, ул. Лычаковская, 10
Зібрався відвідати відділення у Львові задля того, щоб зняти частину коштів з доларового рахунку, а також випустити для нього пластикову картку. Аби не гаяти час, зателефонував оператору, де озвучив свої цілі та поцікавився, в яке відділення краще за все завітати, де найменші черги. Після пятнадцяти хвилин витрачених на те, аби продратися крізь «Поліно» до живого оператора, отримав від дівчини відповідь: «Ми не маємо інформації щодо черг у відділеннях, вирушайте у будь-яке, яке найближче до Вас». Дякую, дуже дякую.

Прибувши у відділення, отримав інформацію, що пластику мені ніхто не видасть: через «ситуацію» (термін дівчини-консультанта) процесінговий центр не працює. Маю єдине питання: чому інформації про це немає на сайті банку?.. Чому дівчина-оператор, з якою я розмовляв за годину до того, не в курсі, що процесінговий центр не працює (або чому не попередила, якщо в курсі)? Дівчина у відділенні жодної емпатії не проявила взагалі, зате десяток разів повторила мені про «ситуацію», реально доводячи до сказу. ***, я в курсі «ситуації», сам лише кілька днів, як зумів виїхати з Харкова.

Я не знаю, хто той ***, який організовував розміщення відділень в місті — вони всі знаходяться в центрі, жодного відділення у спальних районах. Цей інцидент став останньою краплею — буду щодня витрачати час, щоб зняти валютні кошти з рахунку, а у квітні закрию рахунки в цьому банку, бо ця імітація обслуговування — це просто квінтесенція ***. Дякую, дуже дякую.
PUMB 21 марта 2022, 18:17
Доброго дня!

Нам прикро за ситуацію, що сталась і що Вам довелось витрати час.
Повідомляємо, що стосується випуску платикових карт, то тимчасово було введено обмеження та призупинено випуск карт.
Станом на сьогодні знято обмеження по випуску неіменних карт до нових пакетів послуг та діючих пакетів послуг у всіх працюючих відділеннях РЦ в м. Львів.
Ознайомитись з інформацією щодо працюючих відідлень можна за посиланням: https://about.pumb.ua/map. Перелік працюючих відділень та банкоматів може постійно змінюватись в залежності від ситуації.

Додатково інформуємо, що здійснюється видача готівки з рахунків клієнтів в іноземній валюті в обсязі, що не перевищує еквівалент 30 000 гривень в день та в рамках залишку валюти на відділенні.
Viktoria1913 16 марта 2022, 13:25
Отделение по адресу: Одесса, ул. Канатная, 42
На сегодня 16.03.22 банк заставил меня прийти лично так как операторы не работают только голосовой помощник! Я оставила годовалого ребенка на соседку и приехала узнать как они работают!((((Т в каком режиме! Валюту переведеную не выдают только переводят её в гривне и только тогда можно снять! Это ужасно! Сидит не компетентный персонал! Спрашиваю к кому выше можно обратится и пожаловаться говорят ни к кому! Пишу на почту прошу перезвонить тишина! Я в этом банке обслуживалась 6 лет, а когда такое в стране произошло он начихал на клиентов очень обидно! При возможности закрою счета и покину так как не думают о своих клиентах!!!((((
PUMB 18 марта 2022, 17:49
Доброго дня!

Повідомдяємо, що Центр обслуговування клієнтів працює в стандарному режимі.
Що стосується валюти, то є деякі обмеження, а саме здійснюється видача готівки з рахунків клієнтів в іноземній валюті в обсязі, що не перевищує еквівалент 30 000 гривень в день і рамках залишків валюти на відділенні.

Якщо ж у Вас виникали складнощі з додзвоном, наприклад, з'єднання зривалось або відправили звернення на електронну пошту банку та не отримали відповідь, будь ласка, просимо уточнити в особисті повідомлення дату дзвінка та номер телефону з якого був дзвінок та адресу електронної пошти з якої напраляли звернення, щоб ми перевірили інформацію.
Aleksei03 16 марта 2022, 11:03
Такой агонии, как в ПУМБе я не ожидал: заблокировали все лимиты, потом уменьшили лимит до остатка, потом разблокировали, но снять и перевести деньги нельзя. В конце у меня пропала часть денег: по выписке ничего не отображается, третий оператор после звонка всё-таки ответил что это списались %. Представьте ты едешь в ближайший город за продуктами и в аптеку, а там 🖕. Второе это кредиты наличными: отсрочка тела на 3 месяца, а ежемесячная комиссия начисляется от изначальной суммы кредита! Если война будет например год, то мой кредит только по процентам увеличится на 36% (70000*0.36=25200). Честно не ожидал такого от банка самого богатого человека Украины, ведь большинство ребят уже пошли защищать родину и не имеют статьи дохода. А они будут начислять нам ярмо!!! 😡 И третье попрошу ботов банка в ЛЕС.
PUMB 16 марта 2022, 14:51
Доброго дня!
Користування кредитним лімітом на сьогодні відновлено для активних клієнтів. Ліміти розраховано індивідуально.
Кредитний ліміт доступний для розрахунків у торговельних мережах, інтернет-магазинах та при оплаті послуг у застосунку ПУМБ Online. Зняття готівки з кредитних карт доступне клієнтам, у яких є доступний ліміт та статус рахунку Normal (Активний).
Якщо бажаєте перевірити інфомацію, щодо списань по кредитній карті — просимо вказати в особисті повідомлення Ваш ІПН або фінансовий номер телефону та дату за яку цікавить інформація.

Щодо кредитів, то були надані кредитні канікули з подовженням строку договору на умовах:
-для кредитів, за якими немає діючих кредитних канікул,

Штрафів і підвищених відсотків за непогашені заборгованості не нараховуємо за всіма кредитами.
Natulik 15 марта 2022, 20:08
Во всех банках каникулы на кредиты, в вашем банке, проценты начисляются стабильно.нет ни каких снисхождений для клиентов.
PUMB 16 марта 2022, 14:27
Вітаємо!
З 3 березня ми встановили кредитні канікули з лонгацією (подовженням) строку дії кредитного договору для кредитів готівкою, кредитів на купівлю товарів та Сплачуйте частинами NEW.

MelaniyaB 15 марта 2022, 13:39
Здравствуйте. Мы недавно пополняли деньги в Вашем банкомате на карту другого банка, но деньги до сих пор не пришли. В чем проблема и как можно ее решить?
PUMB 15 марта 2022, 16:24
Доброго дня!
Надішліть, будь ласка, в особисті повідомлення, квитанцію/чек про поповнення та додатково уточніть Ваші ПІБ, адресу, де здійснювали поповнення, дату, суму поповнення та реквізити отримувача, якщо дана інформація не вказана в квитанції.
Минфин
Ответ администратора
15 марта 2022, 17:53
Отзыв засчитан (на 15.03.2022).
Пользователь предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
Alex1499 14 марта 2022, 13:24
Выстроилась очередь из людей, они устроили санитарный перерыв на полчаса вместо 15 положенных минут, и это в военное (!) время.
PUMB 14 марта 2022, 15:40
Вітаємо!

Розкажіть, будь ласка, детальніше про ситуацію, що трапилась та уточніть дату та орієнтовний час звернення. Ми обов'язково в усьому розберемося.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ