Multi от Минфин
(8,9K+)
Оформи кредит — выиграй iPhone 16 Pro Max!
Установить

8 місяців знущань… або ви вибрали цей банк, самі винні

×

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!


Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!



Вернуться на сайт
×

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!



Вернуться на сайт
Подписаться
Я є клієнтом цього банку вже мабуть років 7, точно не пам’ятаю. Колись відкривався рахунок під зарплатний проект (ну і кредитка, звісно, як же без неї… мене мабуть з пів години вмовляли її відкрити. Але це так, стандартна історія усіх банків). Потім з тої роботи звільнився, рахунки залишились. Ну і кредиткою іноді користувався, особливо перші місяці війни. В цілому все подобалось, додаток працює, банк не задовбує спамом, ще й комісії не великі, або їх немає. Все ок.
І от так сталось, що в жовтні було відкрито виконавче провадження, по справі не пов’язаній з даним банком. Ну і відповідно рахунки в арешті. Не приємно, але це питання вирішувалось, просто судова система в нас дуже своєрідно працює… Але це так, преамбула.
От з того часу почався повний треш.
Для початку, гроші які були отримані банком, і з яких були сплачені відсотки, згідно з повідомлень в додатку банку (скріни звісно є) до того, як рахунки було заблоковано, виявились заблокованими. І відсотки не сплачені, і відповідно просчка платежів, тощо. І почалося: надзвонювати кожен день, до кількох десятків дзвінків на день — з вимогами, хамством, погрозами, тощо. При цьому надати якусь відповідь, на це 30 днів. При чому це відповідь, яка не має взагалі ніякої суті, і власне відповіді. Просто відписка. І то це після пачки скарг. Розібратись у себе в банку, і пояснити як так повідомлення про зарахування коштів і зняття відсотків, співіснують з твердженням, що гроші заблоковані, вони не можуть. А вимагати нові — будуть.
З цього почалось, і так само продовжилось.
Спеціально, щоб мати документ про оплату з печаткою банку, платив у касі відділення банку. І тут виявилось, що гроші на рахунок ПУМБ, сплачені у касі ПУМБ зараховуються на рахунок 3−5 днів. І всі ці дні вони будуть надзвонювати. І у робочі дні, і у вихідні, і у не робочий час. При чому, якщо на цей номер передзвонити, то бот каже що в тебе заборгованість, в наступному меню вже каже що заборгованість сплачена, а в наступному меню, де зв’язок з представником банку, що вже неробочий час. Подав скаргу. Сказали — ми не можемо дзвонити в неробочий час. Надав номер телефона, час — підтвердили, так номер телефона наш. Доповнив скаргу скрінами дзвінків. Сказали розберуться. І знов 30 днів чекати відповідь. А на 5й день після оплати — чудо! — прийшла смс про зарахування коштів, і через певний час про списання відсотків. А після цього, через 30хв, 5 дзвінків з вимогами оплати. На 3 відповів, 3 м операторам порадив подивитись взагалі в інформацію, виписки, тощо, перш ніж дзвонити, 2 ще просто проігнорував. За пів дня дзвінки зупинились. Вибачень звісно я не отримав. Якесь умовно «вибачте». Отримав хіба що через місяць після скарги на дзвінки в неробочий час. Тоді ж кілька разів просив, вимагав — надайте мені виписку по рахунках. Навіть погрожував не платити, поки не отримаю виписку — пофігу. На ті вимоги я так і не отримав виписки по рахунку.
Потім, вже весною, плачу гроші в касі — даю попередню платіжку, наголошую що на транзитний рахунок, все роблять. При чому згідно смс в мене мінімальний платіж 680грн, оператор каже -2200грн, в касі кажуть — 5100грн треба сплатити. Плачу більшу суму. Гроші зараховуються. І починаються дзвінки з вимогами оплати. Через тиждень дзвінків, сварок, тощо, виявляється що гроші зарахували на заблокований рахунок, а не транзитний. Знову скарга, знову місяць очікування, дзвінки продовжуються. Знову вимагаю виписку. Бо я не маю жодного уявлення про те куди діваються гроші, які відсотки, яка сума заборгованості, тощо. Плачу якусь мінімальну суму, просто щоб не отримувати по 30 дзвінків на день. Через місяць після скарги, отримую відповідь від банку, що я сам винен в тому, що гроші зарахувались не на той рахунок. І змінити вони це не можуть. Так, я не перевірив реквізити в платіжці, це дійсно не правильно. Більше такої помилки не допущу. Але концепція — ви самі у всьому винні, основна для ПУМБ.
Вимагаю ж виписку по рахунках, через чат, через гарячу лінію, і тих «добрих людей» що мені надзвонюють. Одна з них мені каже, що для того щоб отримати виписку, треба тільки писати або лист на електронну пошту, або заяву у відділенні. Інших варіантів нема, і ніхто вам нічого висилати не буде. І відверто рже в трубку. Ще кілька скарг… На 28й день, після однієї зі скарг/запитів таки отримую виписку. Але чомусь по 3х рахунках. Хоча кредитний один… Розбераємось.
І тут нарешті, по суду знімається нарешті провадження, інші банки в яких в мене рахунки мені присилають повідомлення, що рахунки розблоковані. Пумб — ні. Тут все заблоковано намертво. Через день дзвоню на гарячу лінію — кажуть треба лист від виконавця, 3 дні ми будемо його розглядати, і якщо все добре, то розблокують.
На норми законів — *** . На клієнтів — в першу чергу *** в першу чергу. Якщо щось не так, ви самі винуваті. І головний висновок з цього всього, якщо ви обрали чомусь цей банк, то ви самі винуваті.
Я багато ще нюансів не описав, але і так вийшло досить довго.
Сподіваюсь, я колись дочекаюсь розблокування рахунків, інформації по тому скільки я наче б то винен і закрию всі рахунки тут. А далі, може піду в суд, вимагати компенсацій, якщо мені стане нервів на це ще.
Порада для всіх — не зв’язуйтесь з цим банком, ніколи.
Полезный комментарий
PUMB 24 июня 2026, 18:37
Вітаємо!
Прикро, що у Вас склалося негативне враження про нас. Ми проведемо детальну перевірку та обов’язково надамо зворотній зв’язок.

Комментарии - 1

+
0
PUMB
Ответ банка
PUMB
24 июня 2026, 18:37
#
Полезный комментарий
Вітаємо!
Прикро, що у Вас склалося негативне враження про нас. Ми проведемо детальну перевірку та обов’язково надамо зворотній зв’язок.
Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 

Курс валют в ПУМБ

Валюта Покупка Продажа
EUR 51.1 51.8
PLN 11.75 12.05
USD 44.7 45.3
Все курсы банка

Курс валют в ПУМБ

Валюта Покупка Продажа
EUR 51.1 51.8
PLN 11.75 12.05
USD 44.7 45.3
Все курсы банка
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / 8 місяців знущань… або ви вибрали цей банк, самі винні