Alexsandr2007 9 августа 2024, 12:26
Отделение по адресу: Киев, пр-т Соборности, 1
Брав кредит у банку, погасив у половину від визначеного терміну, закривав через додаток, кнопкою сплатити залишок, через кілька днів надійшло повідомлення про залишок 0.01 копійка (закрив через додаток кнопкою «сплатити повністю») Прийшов у відділення через 2 місяці, коли зателефонували з банку і потішили мене новиною мені сказали, що залишок був не 0.01 копійка, а 0.12 копійок і за 2 місяці нарахували мені прострочення, дані у відділенні повністю відрізняються від даних у додатку. Найогидніший банк з яким стикався
ПУМБ
9 августа 2024, 14:06
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас склалась така думка про наш банк. Ми бажаємо детальніше розібратись та написали Вам в особисті повідомлення для уточнення деталей. Після цього обов'язково надамо Вам зворотний зв'язок.
PUMB 12 августа 2024, 15:12
Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надіслали в приватні повідомлення. В свою чергу підкреслюємо, що ми дотримуємось всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.
Alexsandr2007 12 августа 2024, 16:44
Мой вопрос в банке ПУМБ был оперативно решен. Спасибо.

PUMB
PUMB
12 августа 2024, 15:12

Alexsandr2007
Alexsandr2007
12 августа 2024, 16:44
Полезный комментарий
Мой вопрос в банке ПУМБ был оперативно решен. Спасибо.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Не довіряйте банку, завжди перевіряйте залишки на кредити, а краще йдіть до банку і одразу беріть виписку (питання вирішено банком 12.08.24)