Олена Валеріївна 10 июля 2024, 21:11
Закрили рахунок .і всі відповіді шаблоном-розповсюдження зброї масового знищення та фінансування тероризму.на 50000 -60000 рух коштів по картці у місяць.при цьому сплачую кредит своєчасно.находжусь за кордоном.Запитала які саме підозріли операції -пишіть на пошту.написала на пошту-теж саме.В цілому все у банку влаштовувало, но це нонсенс.При цьому закрити рахунок тільки
особисто у банку, а відкривала рахунок онлайн.
ПУМБ
PUMB 11 июля 2024, 9:22
Вітаємо!

Шкодуємо, що у Вас виникло негативне враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо розібратись детальніше та все перевірити. Після проведення перевірки ми неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь.
Полезный комментарий
PUMB 15 июля 2024, 15:57
Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надіслали на Вашу електронну пошту. В свою чергу підкреслюємо, що ми дотримуємось всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

PUMB
PUMB
15 июля 2024, 15:57
Полезный комментарий

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Банк вимушений припинити ділові відносини через виявлену підозрілу діяльність по Вашим рахункам. Будь ласка, зверніться до відділення для отримання відмови в обслуговуванні та подання заяви на закриття рахунків. Дякуємо за звернення! Завжди раді доп