Банк для клієнтів шахраїв, на решту начхати

St 19 10 мая 2024, 10:24
Банк для шахраїв)) ПУМБ — це СОРОМ українських банків, бо моно і Приват показують, якими можуть бути банки і їх сервіс.

ПУМБ дуже класно приховує шахраїв, бо вони його клієнти і ніяк не займається питанням інших, хоча це теж клієнти цього банку.

Якщо ви напишете у них заяву про шахрайство, вам навіть ніхто не передзвонить)) А оператори будуть повторювати один і той самий скрипт, що «Ваша заява буде розглянута в порядку черги».

Цей банк це ДНО!!! Найгірший банк по обслуговуванню і найкращий по приховуванню шахраїв. Вони навіть карту шахраям не блокують.

На всі питання відповідають «Вжиті відповідні заходи реагування. Карта лімітована.»
Що означає карта лімітована ніхто з 10-ти операторів так і не зміг відповісти))
ПУМБ
10 мая 2024, 11:10
Вітаємо!

Нам шкода, що в Вас виникло таке враження про наш банк. Ми бажаємо розібратись в ситуації, саме для цього написали Вам в особисті повідомлення для уточнення інформації.
Полезный комментарий
PUMB 16 мая 2024, 12:31
Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надали Вам у приватні повідомлення. В свою чергу підкреслюємо, що ми дотримуємось всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

OkeyDoki
OkeyDoki
12 мая 2024, 16:39
Всеми мощенниками занимается полиция, по банку максимум что он может сделать это позвонить этому человеку и спросить о том ждал он эти деньги или нет. И если он ответить да, то только через суд.
St 19
St 19
15 мая 2024, 15:06
Банк займається транзакціями і поверненням коштів. Заява в поліцію була написана, всі дані, номери заяв в поліцію та кіберполіцію були передані банку. Але у банку є своє внутрішнє розслідування, після якого БАНК займається поверненням коштів.
PUMB
PUMB
16 мая 2024, 12:31
Полезный комментарий

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Банк для клієнтів шахраїв, на решту начхати