Блокують рахунки безпідставно

Заблокували рахунки нібито з причини звернення 3 особи з претензією по операції. З якіх пір банк став вирішувати це мої чі не мої гроші?.. Якщо відправник має претензії до мене то хай звертається у поліцію. Я хочу закрити рахунки але банк мені в цьому відмовляє. Вони просто заблокували рахунки і все. Ніяких документів не запитують, інфо не надають. Може це шахрайство з боку співробітників ПУМБ? Здається що це так. Бо двічі був на відділенні і тупо ніякої інформації не надають про стан рахунків. Це шахрайство з боку банку. Банк не має права відмовляти у закритті рахунків. Якщо є претензії то хай подають у поліцію, у суд, куди хочуть.
ПУМБ
PUMB 8 мая 2024, 10:16
Вітаємо!

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Бажаємо розібратись у ситуації, що склалась. Просимо надіслати у приватні повідомлення Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону аби у нас була можливість ідентифікувати Вас як клієнта та провести детальну перевірку. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотний зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 9 мая 2024, 9:29
Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надали Вам у приватні повідомлення. В свою чергу підкреслюємо, що АТ «ПУМБ» дотримується всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

PUMB
PUMB
9 мая 2024, 9:29
Полезный комментарий

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Блокують рахунки безпідставно