Не віддають гроші вже місяць часу

11 березня знімала гроші в банкоматі приват банку мені їх банкомат не видав але списав в банку ПУМБ мені сказали чекати пару днів пройшло пару днів грошей немає потім 18 березня на мій рахунок прийшло що гроші у мене на рахунку але заблоковані тобто вже до приват банку немає питань тут я подзвонила на гарячу лінію мені сказали чекати тиждень їх розблокують пройшов тиждень знову дзвоню кажуть 3 дні потім після 3 днів знову дзвоню і так продовжується до сих пір до 17 сказали мають прийти подзвонила вони сказали що може і не 17 квітня прийду може пізніше судячі з коментарів про цей банк вони взагалі не повертають гроші ці гроші мали піти на лікування, а я чекаю місяць і по їхньому ще буду чекати
Підкажіть будь-ласка куди можна звернутися аби написати заяву на шахраїв
ПУМБ
PUMB 15 апреля 2024, 11:28
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас склалось негативне враження про роботу нашого банку. Бажаємо детальніше розібратися в даній ситуації. Хочемо зазначити, що при поверненні кошти блокуються на певний час. Ми детально перевіримо причину та терміни блокування. Після отримання результатів перевірки, ми обов'язково повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.
Полезный комментарий
PUMB 15 апреля 2024, 13:15

Вітаємо! Задля збереження банківської таємниці, ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення.

Катерина Недосєка
Катерина Недосєка
15 апреля 2024, 11:31
І скільки ви його розглядати будете ще місяць доки не стане гірше
PUMB
PUMB
15 апреля 2024, 13:15
Полезный комментарий

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Не віддають гроші вже місяць часу