Не рекомендую бути клієнтом ПУМБ

Svetlana2024202 12 апреля 2024, 14:23
Я поклала депозит в цей найгірший банк, про що тепер жалкую. На наступний день мені прийшло письмо, що треба надіслати документи про походження коштів. Документи були відразу надіслані, мені прийшла відповідь, що все гаразд. Але через тиждень всі мої кошти, включая картки були заблоковані. Мені ніхто не відповідає, в чаті тільки відписка, що вони займаються цим питанням. Я вже не розумію, це якийсь злий жарт або що??? На якій підставі мої кошти заблоковані??
ПУМБ
PUMB 12 апреля 2024, 15:39
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що у Вас виникло таке враження про роботу нашого банку. На жаль за даними, що Ви надали нам до відгуку, ми не знайшли клієнта нашого банку, але хочемо розібратись в даній ситуації. Ми написали Вам у приватні повідомлення для уточнення інформації та обов'язково надамо Вам вичерпну відповідь після проведення перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 16 апреля 2024, 8:51
Вітаємо! Задля збереження банківської таємниці, ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення.

PUMB
PUMB
16 апреля 2024, 8:51
Полезный комментарий
16 апреля 2024, 11:52
Не розумію чому стоїть Проблема вирішена. ПРОБЛЕМА НЕ ВИРІШЕНА!!! Мої кошти заблоковані, я надала документи з перечня!!! Ви пишете вони не підходять та знову пишите перелік документів, які я вже надала з вашого же перечня документів!!!
16 апреля 2024, 13:00
2) Податкова декларація з відміткою контролюючого органу України про її отримання (для податкових резидентів України).

Я вам подала декларацію з Квітанцією № 2, а ви пишете мені, що
податкова декларація платника податків за 2023 рік Банком не враховуються, оскільки, такі документи не відповідають затвердженому переліку в Банку документів, які б могли підтвердити фінансовий стан (наведено нижче).

Як це не відповідає???
Uriy Neo
Uriy Neo
19 апреля 2024, 19:46
А пумб работает по своим законам, хочет блокирует. Можете не нести справки, это не доказательства для них. Впредь будете обходить их стороной. Чтоб знали с кем связались, будет вам наука.

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Не рекомендую бути клієнтом ПУМБ