Відмова в обміні валюти.

Сергій Т 30 января 2024, 12:02
Добрий день.
Я є клієнтом банку майже 10 років.
29 січня 2024 року близько 17.15 у відділенні № 5 ПУМБ у м. КРИВІЙ РІГ
(50063, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, Покровський р-н, вул. Едуарда Фукса, 51)
мені відмовили в обміні валюти. Касир мотивувала відмову через відсутність у мене оригіналу паспорта громадянина України. На мою пропозицію підтвердити мою особу через карту ПУМБ, та (або) у додатку «Дія», касир відповіла відмовою.
Хоча на державних сайтах значиться:
«Електронний паспорт у Дії має таку ж юридичну силу, як і ID-картка чи паспорт „книжечкою“. Це нормовано на рівні закону, а тому будь-які установи та організації в Україні зобов’язані приймати такий паспорт як посвідчення особи.»
Прошу пояснити.
ПУМБ
30 января 2024, 16:04
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас виникло негативне враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо розібратися детальніше у ситуації та обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 30 января 2024, 16:46
Вітаємо! Дякуємо за очікування!

Ми провели перевірку та дізналися, що консультація нашим касиром була коректною, адже під час проведення операції касир повідомила Вам, що виконати валютообмін не є можливим, так як Вам необхідно провести процедуру актуалізації особистих даних в системі банку. За для цього, касиром було запропоновано Вам звернутись до фахівця відділення для проведення процедури актуалізації та ще раз звернутись до каси для проведення валютообміну.

Також, маємо зауважити, що Ви маєте можливість проводити операції в касі за допомогою документів в застосунку «Дія».

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції, проте сподіваємося, що у майбутньому Ви будете отримувати лише позитивні враження від користування нашими послугами.

OkeyDoki
OkeyDoki
30 января 2024, 16:28
Вообще то при сдаче валюты паспорт не нужен.
тут 2 варианта либо страховку продать хотели или настолько плохая купюра что касир искал любой повод чтобы не взять ее…
PUMB
PUMB
30 января 2024, 16:46
Полезный комментарий
Вітаємо! Дякуємо за очікування!

Polina2025
Polina2025
31 января 2024, 19:13
Надаль зараз сервіс у банку дуже поганий. Він таким став не давно. А з цього року подивиться на скарги. Банк просто не піклується про свою репутацію.
natashaGra
natashaGra
9 февраля 2024, 10:10
Т. е. приходишь один раз с паспортом книжечкой- актуализация, потом если по Дии — опять актуализация? И снова очередь в кассу? Похоже на создание препятствий , а не на сервис

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Відмова в обміні валюти.