Не можу прийти у відділення пумб

polonynaKarpat 23 января 2024, 16:18
Доброго дня. По моїм рахункам банк встановий обмеження на видаткові операції, а також забловув мій профіль, тобто я не можу в нього зайти.
Знаходжусь за кордоном. Служба підтримки каже звернутися у відділення банку. Ніяк не можу прийти у відділення. Ніяк.
Я просто безпорадний в цій ситуації.
Гроші заблоковані, жити не має на що.
В мене стрес та паніка. Мені погано кожного дня.
Як розблокувати карту дистанційно? Благаю про допомогу.
ПУМБ
PUMB 23 января 2024, 18:44
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас залишилися негативні враження про співпрацю з нами. Ми вже передали Ваше звернення в роботу і надамо Вам зворотній зв'язок одразу після отримання результатів.
Полезный комментарий
PUMB 1 февраля 2024, 12:21
Вітаємо!

Після надання Вам всіх необхідник документів, що підтверджують джерела надходження коштів, по Вашим картковим рахункам було знято обмеження.

Радимо Вам уникати операцій по Вашим рахункам, які б могли містити ознаки шахрайських дій.

Lolik1837
Lolik1837
23 января 2024, 17:16
«Знаходжусь за кордоном.»

???
Автор, но «за кордоном» это же не в тюрьме. Всегда можно приехать на Украину в ближайшее отделение от границы куда ни будь в Ужгород или Львов и решить свои проблемы в банке . Опять же — «за кордоном» это не есть уважительная причина для неявки в банк или какого то особого права на обслуживания . Более приоритетного , чем для клиентов которые НЕ «за кордоном»

«жити не має на що.»

Автор, а разве нашим беженцам «за кордоном «перестали платить пособия ? Или только вам перестали?
Тогда другой вопрос — вы тунеядствуете за кордоном? Почему не работаете?

П. С. Сейчас банки массово блокируют клиентов , находящихся «за кордоном». Причем делают это во многом из-за безопасности , для сохранности средств клиентов . Увеличились случаи мошенничеств и краж денег со счетов , владельцы которых «за кордонов»
polonynaKarpat
polonynaKarpat
24 января 2024, 22:47
Дорога в Україну буде коштувати приблизно 60 000грн, потім назад з України десь так само. Виходить 120 000грн на одну тільки дорогу, ще звісно мій втрачений час на цю поїздку.
Якщо для вас 120 000грн це не поважна причина то щиро радий за вас :)
Ви так багато інформації знаєте, мабуть дуже начитана людина)
Wismycorp
Wismycorp
25 января 2024, 3:42
Знаете, коли в людини не ма за що їсти. Вона не подорожую за такі шалені гроші. І якщо треба вирішити це питання можете і автобусом, чи навіть автостопом доїхати. Було б бажання. А ви добряче так зажерлися…
25 января 2024, 14:58
«Коли в людини не ма за що їсти», то щось вона робить у цьому житті не так.
SergeyNina
SergeyNina
25 января 2024, 22:47
Ждите пока сделают это все онлайн. Обещали середина февраля — конец марта.
25 января 2024, 11:08
И да, родина ждет тебя, сынок!
PUMB
PUMB
1 февраля 2024, 12:21
Полезный комментарий

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Не можу прийти у відділення пумб