Шахраї з картою від ПУМБ

Lyahovskij37 19 декабря 2023, 15:39
Зателефонували сьогодні з копма з інформацією: «що карта заблокована, якщо хочу звязатись з представником банку, то натисніт 1». Що я й зробив, потім до виклику підключився чоловік з питанням «Що мене цікавить», хоча я наперед знав що це шахраї, але захотілось їм «полоскотати нерви». Я пояснив, що моя карта заблокована і тут почалась діарея, «відкрийте додаток приват 24 (а я приватбанком не обслуговуюсь), скажіть баланс, зайдіть в розділ переказ коштів, введіть № карти 5355 2800 2274 6349, введісь 4 цифри 3350 (я їм сказам, що в мене 3359.12 грн), далі продовжити продовжити», а потім каже оновити додаток, оновив, «Який зараз баланс?» я й кажу 3359, від та ні оновіть, я знов дурю, кажу 3359 грн і він відключився. Висновок: шахраї, які користуються картою ПУМБ.
ПУМБ
PUMB 19 декабря 2023, 16:16
Вітаємо!

Дякуємо, що повідомили нас про цей випадок. Ми передали надану Вами інформацію нашій службі безпеки. Якщо Ви бажаєте повідомити додаткові деталі чи сповістити про повторні спроби шахрайства, просимо напряму зв'язатися зі службою безпеки за номерами нижче. Це дозволить нам вжити оперативних заходів та проконсультувати Вас щодо подальших дій:

+38 044 290 7 290

+38 096 290 7 290