Блокування аккаунта

Doni 15 октября 2023, 20:50
Вітаю.
Розписувати всі «прелисти» роботи цього банку, я думаю, тут не має жодного сенсу.
Як НБУ не помічає цих порушень?
Але це риторичне питання.
У мене питання щодо блокування акаунту в ПУМБ-онлайн.
Якщо навіть банк побачив проблеми з карткою (введено неправильний пін або помилковий код зі смс і т.д.), чому блокують весь аккаунт, а не конкретну карту.
А тому, припустимо, що обліковий запис має розрахунковий рахунок на який приходить пенсія, причому приходить своєчасно, щомісяця, як по годинах.
Але її можна не віддавати пенсіонеру, бо він перебуває на ТОТ і природно для ідентифікації сам у відділення банку, яке знаходиться на території України, не зможе приїхати.
Легкі гроші, друзі.
ПУМБ
PUMB 15 октября 2023, 21:42
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас склалася негативна думка про роботу нашого банку. Хочемо зазначити, що ми дотримуємося законодавства України та виконуємо всі постанови НБУ.

Зауважимо, що при введенні декілька разів неправильного коду-паролю або коду-підтвердження система безпеки блокує вхід до застосунку ПУМБ Online задля протидії шахрайським діям. При цьому, блокується лише вхід до застосунку, а не усі рахунки клієнта, тому Ви зможете розрахуватися карткою у магазинах чи зняти готівку у банкоматі. Розблокувати обліковий запис можливо самостійно за допомогою даних Вашої картки, при дзвінку на гарячу лінію нашого банку або у найближчому відділенні.

Ми бажаємо розібратися детальніше у причинах блокування Вашого облікового запису, тому просимо надіслати Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону у приватні повідомлення. Після проведення перевірки ми залюбки підкажемо спосіб розблокування.

16 октября 2023, 5:23
«Але її можна не віддавати пенсіонеру, бо він перебуває на ТОТ і»

Тут палка о двух концах. Как банк может быть уверен, что на ТОЙ стороне эту пенсию получает именно человек , которому эта карта принадлежит .? Да и жив ли этот человек вообще ? Особенно если этот человек пенсионного возраста

Поэтому банки и вынуждены проводить верификацию
19 октября 2023, 19:43
Вітаємо! Ми надіслали результати розгляду Вашого звернення в особисті повідомлення.
Kovalenko60
Kovalenko60
19 октября 2023, 20:41
Такая же ситуация, а теперь ещё и карту пенсионную заблокировали. Главное в Приват есть возможность идентификации видео и фото, а тут каменный век. Стучишь им в двери, а они как попугаи на горячей линии приехать в отделение. Не могу я приехать, нет денег. Отдайте мою пенсию, а то и это забрали. Жалею что раньше не перешёл на Приват, ПФУ даже онлайн принимает,а эти приедте.
19 октября 2023, 21:54
Вітаємо! Для ідентифікації та перевірки ситуації просимо надіслати в особисті повідомлення Ваші ПІБ та фінансовий номер телефону.
29 октября 2023, 0:18
Диалог с пользователем PUMB: Звернення #7088
Удалить
Кому: Doni
Вітаємо, Олександре! Ваш обліковий запис та рахунки заблоковані службою безпеки з підозрою на те, що шахраї могли потенційно заволодіти Вашими персональними даними. Для розблокування облікового запису та рахунків слід звернутися до найближчого відділення для підтвердження особи та перевипуску скомпроментованої картки. До цього мобільний додаток не може бути розблокований, оскільки дані картки потенційно можуть бути використані шахраями для отримання доступу до ПУМБ Online та Ваших коштів. Дякуємо за розуміння

Кому: PUMB
А в ПУМБ не знають, що вже вигадали відеозв'язок і з людиною можна спілкуватися по відео? Навіть у ПФУ будуть проводити відеоідентифікацію пенсіонерів, а в ПУМБі ще в епоху динозаврів живуть.
29 октября 2023, 0:22

23 октября 2023 в 09:52
Кому: Doni
Доброго ранку, Олександре! Процес відеоверифікації на даний момент у розробці нашим банком, тому просимо звернутися саме до відділення нашого банку для підтвердження особи та перевипуску Вашої картки.

23 октября 2023 в 13:07
Кому: PUMB
Доброго дня. По-перше: ви будете писати про те що ви вирішили проблему тільки після того, як ви розробите систему відеоідентифікації. А до того моменту ви проблему не вирішуєте.
По-друге: вам 10 разів було сказано, що перебуваю на тимчасово окупованій території і не маю жодної можливості з’явитися особисто в будь-якому з ваших відділень.
По-третє:якщо ви підозрюєте що з рахунками або з картками відбуваються якісь шахрайські дії, ви можете заблокувати карти та рахунки,щоб з німи нічого не трапилось.Навіщо блокувати повністю аккаунт ,щоб людина не мала доступу до інформації про свої рахунки,що на них відбувається?

24 октября 2023 в 21:33
Кому: PUMB
Люди добрі,забирайте гроші з цього банку і по можливості, як найшвидше.Ахметов все одно у вас рано чи пізно їх забере.
29 октября 2023, 0:27

29 октября 2023, 0:30
Диалог с пользователем PUMB: Звернення #7088

29 октября 2023, 8:42
«А в ПУМБ не знают, что уже придумали видеосвязь и с человеком можно общаться по видео? «

А автор отзыва не знает, , что даже при идентификации по видео связи банк не может быть уверенным, что во время сеанса связи на вас не направлен ствол оккупанта , который потом переведет себе средства с вашей банковской карты?

Такой уверенности нет и поэтому банки настаивают НА ЛИЧНОМ посещении банка.

И прекратите врать , что банки отбирают так себе эти средства. Ваши деньги никуда не деваются. Они накапливаются на вашем счете и Вы ВСЕГДА можете забрать их в полном объёме при личном посещении банка или когда Украина вернется на ваши территории

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45