Заставляет Банк ждать.

Борис Сват 13 октября 2023, 3:32
Отделение по адресу: Винница, пр-т Коцюбинского, 28
Если купить валюту по коммерческому курсу, то чтобы её получить в кассе нужно будет ждать месяц, иначе спишут 1% с суммы. Как вы это объясните. Банк крутит деньгами клиента?! Так это не депозит. Ждём ответа.
ПУМБ
13 октября 2023, 9:19
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що у Вас склалося таке враження про роботу нашого банку.

Звертаємо Вашу увагу, що наша дебетова картка «ВсеКАРТА» повністю безкоштовна при оформленні та обслуговуванні. Зняття готівки безкомісійне у будь-якому банкоматі на території України. Зробити валютообмін за допомогою нашого застосунку «ПУМБ Online» Ви можете без комісії по більш вигідному курсу аніж в касі банку.

Відповідно до тарифів дебетової карти «ВсеКАРТА», зняття готівки у касі банка ПУМБ з карткою до 2 разів на місяць без комісії можливо, при умові, що на всіх рахунках для особистих виплат та депозитних рахунках клієнтів USD, за минулий календарний місяць був щоденний позитивний залишок не менше ніж 500 USD. В іншому випадку – 1%.

Більш детально ознайомитись з умовами обслуговування пакету послуг «ВсеКАРТА» у валюті Ви можете за посиланням: https://apim.pumb.ua/api/assets/pumb/0aed3d43-62e9-4b7c-b273-b4a562b45a24

Ми раді надавати нашим клієнтам найбільш комфортні умови для користування та постійно покращуємо наші послуги.

Сподіваємося, що Ваша думка про роботу нашого банку зміниться у кращу сторону та Ви будете повністю задоволені нашими послугами.

Lolik1837
Lolik1837
13 октября 2023, 5:24
«Банк крутит деньгами клиента?!»

Так вообще то банки и были созданы в процессе эволюции что бы зарабатывать , в том числе и на деньгах клиентов

Борис Сват
Борис Сват
13 октября 2023, 8:45
Але не так нагло. Хоча би депо було, під 0.001
Parti
Parti
15 октября 2023, 21:46
Депо є, назва Вільний на 1 місяць в доларах.
OkeyDoki
OkeyDoki
13 октября 2023, 14:00
Интересно выкрутил.

У каждой карты есть тарифы. Не нравиться иди в другой банк. у нас даже ощад сделал покупку в електронном виде))

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ