Заблокували бізнес аккаунт

ninzyabatya 4 октября 2023, 17:28
Потрібно було зайти на свій аккаунт для подання податкової звітності. При спробі входу в аккаунт з’явилося повідомлення «Ваш акаунт заблоковано. Зверніться, будь ласка, до Вашого персонального менеджера»

При спробі дозвонитись до персонального менеджера по декількам телефонам отримував то зайняту лінію, то відсутність відповіді, або ще краще — скидання мого виклику. Вся ця ситуація в спробі дозвонитись до менеджера тривала півтори години безрезультатно.

Являюсь клієнтом банку з 2017 року і вперше зіштовхнувся з проблемою і необхідністю звернутись до служби підтримки. При цьому отримую повне ігнорування.
ПУМБ
PUMB 4 октября 2023, 17:51
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас склалося негативне враження про наш банк. Ми хотіли б розібратися в ситуації, що склалася, і вже направили Ваш запит до відповідного департаменту банку. Ми надамо зворотній зв'язок, як тільки отримаємо результати розслідування.

ninzyabatya
ninzyabatya
5 октября 2023, 17:11
Проблема вирішилась на наступний день.

Причина блокування це борг у 35 грн за обслуговування. Попередження про нестачу такої сумми на рахунку не приходило ні по одному з каналів зв’язку (email, sms), тобто причина була мені невідома.

Проблема відсутності коммунікації з менеджером виявилась в тому що людина більше не працює, і контакт був недійсним.

Ситуація була не критичною, і був час на очікування, але причини настільки банальні, що могли б вирішитися просто на етапі сповіщення мене як клієнта про наслідки заздалегідь, наприклад як це роблять оператори мобільного звязку.

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Заблокували бізнес аккаунт