Дистанційне обслуговування рівень 0.

AllaS1 26 сентября 2023, 11:15
23.09.2023 р. Закрила заборгованість за кредитною карткою, та хотіла закрити картку та отримати довідку про закриття і відсутність заборгованості перед банком. Проте як виявилося в 21 ст. Закрити картку та отримати довідку дистанційно це щось нереальне. При зверненні до чат онлайн підтримки повідомляють що можливо отримати лише в відділенні. Відправити листа за адресою прописки також не можуть. Дистанційно закрити страхування пропонували відправила листа, проте ОС не отримала.Виходить якщо в тебе не має змоги звернутися до відділення то впринципі тобі нічим не допоможуть. На мою скаргу відповіли що прийняли до уваги пропозицію…та в сенсі, яка пропозиція? Це мінімальні процеси які мали бути реалізовані давно (дуже не задоволена, наврядче скористаюсь ще раз послугами банку.
ПУМБ
PUMB 26 сентября 2023, 16:29
Вітаємо! В цілях береження конфіденційної інформації клієнтів та задля протидії шазрайству, повне закриття рахунків наразі відбувається лише у відділенні банку. Ми зареєстрували Ваше звернення та повернемося зі зворотнім зв'язком пізніше.
Полезный комментарий
PUMB 6 октября 2023, 15:53
Вітаємо!

Відповідно до пп. 4.1.5 п. 4.1 Розділу ІІ ДКБО, ініціювати закриття Карткового рахунку та/ або інших рахунків, відкритих відповідно до цього Договору, шляхом звернення до відділення Банку та подання письмової заяви про закриття рахунку за встановленою Банком формою. В день подання заяви про закриття рахунку Клієнт повертає у Банк усі Картки/додаткові картки, емітовані до Карткового рахунку, а також сплачує Заборгованість за Договором (за наявності).

Хочемо зазначити, що ми сформували довідку про відсутність заборгованості по Вашому картковому рахунку. Довідка буде направлена Укрпоштою з повідомленням за адресою реєстрації.

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції, проте сподіваємося, що у майбутньому Ви будете отримувати лише позитивні враження від користування нашими послугами.

AllaS1
AllaS1
27 сентября 2023, 9:53
Прошу в такому випадку надати пункти договору підписаного при оформлені , де вказана подібна інформація, бо під час оформлення картки співробітники повідомляли що дистанційно такі питання вирішуються . Якщо щось змінилось , то на основі якого законодавчого документа без інформування клієнтів .
OkeyDoki
OkeyDoki
28 сентября 2023, 11:44
Открываешь ДКБО и вперед изучать мат часть)
PUMB

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Дистанційне обслуговування рівень 0.