Кредитный лимит

Anatoii 10 сентября 2023, 23:57
Добрый день, пользуюсь банком очень давно, больше 2 лет, активно пользовался кредитной картой, ложил на неё, попросил поднять с 3 тыс, до 10 тыс,. Оператор сказал что это решает система автоматически, и она не сможет мне подсказать очень расстроен.Банк который не имеет лояльности к своим клиентам таким решением хотел приобрести телефон
ПУМБ
PUMB 11 сентября 2023, 10:13
Вітаємо!

Відповідно до умов ДКБО п.4.3.6.4, «Банк має право змінити (зменшити, збільшити) розмір наданого кредитного ліміту або закрити кредитний ліміт взагалі за умови інформування клієнта шляхом направлення SMS-повідомлення на номер мобільного телефону. В SMS-повідомленні про зміну розміру кредитного ліміту банк повідомляє клієнту новий розмір кредитного ліміту». Хочемо зазначити, що якщо банком буде прийнято рішення про збільшення кредитного ліміту по Вашому картковому рахунку, то Вас буде проінформовано про це у вигляді текстового повідомлення.

Звертаємо Вашу увагу, що придбати техніку можливо за допомогою розстрочки «Сплачуйте частинами», звернувшись до магазинів-партерів нашого банку. Дізнатися детальніше щодо даної послуги можна на нашому сайті https://www.pumb.ua/mahazyny-partnery-rozstrochky.

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції, проте сподіваємося, що у майбутньому Ви будете отримувати лише позитивні враження від користування нашими послугами.

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45