Техническая поддержка

ukrx 30 августа 2023, 10:37
Слабая техническая поддержка у банке. Перестал работать обновление коммунальных платежей. Поддержка бесполезна.
ПУМБ
PUMB 30 августа 2023, 11:01
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас виникло негативне враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо розібратися детальніше у проблемі та перевірити коректність роботи наших фахівців. Просимо надіслати нам в особисті повідомлення назву шаблону, номер рахунку, дату звернення та канал комунікації, через який Ви спілкувалися з підтримкою. Після проведення перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 7 сентября 2023, 13:10
Вітаємо, Дмитре!

Перепрошуємо за очікування, ми уточнили інформацію по Вашому зверненню.

Постачальник віддає інформацію на Партнерів у період з 10 до 13 числа кожного місяця. Оскільки ми працюємо не на пряму з постачальником, а через агрегатора ми зіштовхуємося з затягуванням актуалізації платежів для нас. Прохання дочекатися 10−13 числа для виставлення рахунків.

Перепрошуємо за дані незручності та сподіваємося, що дана ситуація не вплине на нашу співпрацю з Вами у майбутньому. Бажаємо Вам гарного дня!

Lolik1837
Lolik1837
30 августа 2023, 12:36
В принципе , согласился бы с автором, если бы он написал этот отзыв полгода — год назад. У самого были проблемы с оплатой и обновлениями счетов ЖКХ через ПУМБ.

Но сейчас баги и неполадки исправили и вообще нареканий с этой стороны к ПУМБу нет. Молодцы ребята. Пусть не очень оперативно , но неполадки с коммунальными исправили. Плюс еще и кешбек за оплату ЖКХ. Чуть не единственный банк где есть такой кеш бек .

Автор, скорее всего, у вас какой то разовый сбой . В плане коммунальных ПУМБ сейчас молодцы
31 августа 2023, 15:51
Вітаємо! На жаль, ми так і не отримали від Вас додаткову інформацію. Просимо відправити її у приватні повідомлення, щоб у нас була можливість провести перевірку.
7 сентября 2023, 13:10
Полезный комментарий
Вітаємо, Дмитре!

Перепрошуємо за очікування, ми уточнили інформацію по Вашому зверненню.

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45