Розвод від ПУМБ. Обережно

Хочу всіх попередити про розвод від ПУМБ. Отримала пропозицію у додатку — отримуйте на картку міжнародні переводи і ми вам виплатимо 200 грн. Якраз мала получити такий перевод, тому вирішила скористатись пропозицією. Винагороду виплатили. Але не 200 грн, а 160, тому що податок 19,5% був утриманий одразу) Наступного дня прийшла в банк і спробувала зняти свій переказ, і опа — виявилось, що зняття переказу Western Union коштує 1% від суми. Якщо б я його отримала у касі без того зарахування, на яке мене заманили винагородою, то було б безкоштовно. Таким чином ПУМБ здер з мене суму, яка навіть не перекрилась тою «винагородою». Не ведіться на пропозиції від ПУМБу.
ПУМБ
PUMB 29 августа 2023, 15:21
Вітаємо!

Винагорода за участь у викликах підлягає оподаткуванню в сумі 18% податку на доходи фізичних осіб та 1,5% воєнного збору згідно вимог законодавства. Для того, щоб ми перевірили коректність нарахування комісії в касі, просимо надати в особисті повідомлення Ваші ПІБ, фінансовий номер телефону та дату отримання переказу у відділенні. Це дозволить нам перевірити вказану Вами інформацію та надати Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 31 августа 2023, 15:59
Вітаємо! На жаль, ми так і не отримали необхідну інформацію для проведення перевірки. Просимо надіслати її у приватні повідомлення.

PUMB
PUMB
31 августа 2023, 15:59
Полезный комментарий

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Розвод від ПУМБ. Обережно