Скарга

Ельвіра Клименко 28 августа 2023, 19:02
Банк розірвав відносини, не попередив навіть!
На рахунку залишилася велика сума коштів! Знаходжусь за кордоном, зробила генеральну довіреність на свекра, але йому 3 тиждень поспіль кошти не віддають, схиляються на 15 статтю! Надали рахунок іншого банка власника коштів, але все одно перевод відмовляються робити, говорять, щоб власник особисто приїздив в країну і отримував свої кошти! Це жах!!!
ПУМБ
PUMB 28 августа 2023, 19:51
Вітаємо!

Нам шкода, що сталася дана ситуація. Ми бажаємо розібратися детальніше, тому просимо надіслати нам у приватні повідомлення Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону.

Ми проведемо внутрішнє розслідування та неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок з результатами нашої перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 8 сентября 2023, 13:22
Вітаємо, Ельвіро!

Після відвідування Вашої довіренної особи до відділення банку, процедура переказу коштів на рахунок в іншому банку була успішно виконана!

Бажаємо гарного дня!

28 августа 2023, 22:27
Хаос і беззаконня сіються в українських банках. Якщо так буде і далі продовжуватись, а іноземні регулятори дізнаються що насправді відбувається в банківському секторі в Україні, то ми ризикуємо бути відключеними від платіжної системи Мастеркард і Віза. Буде внутрішня замкнута платіжна система як в Північній Кореї, Кубі чи ін. відсталих країнах. Переконаний, законодавець в Україні, який став занадто втручатись в банківську систему, як для країни з ринковою економікою, свідомо її повалює саме для цього. Все це впарюють під виглядом Євроінтеграції, але всього цього в ЄС , Канаді , США чи ін. розвинутих країнах - в поміні нема. Усі так звані «реформи» теперішнього уряду стосовно банківського сектору , не що інше як репресії Українців, за які в майбутньому уряду України неминуче прийдеться відповідати.
SergeyNina
SergeyNina
29 августа 2023, 0:01
Если вы находитесь зарубежом лучше все деньги с укр банков снять. Отказ в обслуживании прилетает очень часто. Решение вопроса только через отделене в Украине. Надеюсь вам помогут
29 августа 2023, 3:31
Згідно міжнародних правил, банк має право розірвати угоду з клієнтом. В такому випадку він повинен запитати в клієнта реквізити довільного рахунку в довільній країні незалежно від типу валюти і перевести всі активи на вказаний клієнтом рахунок: це може бути рахунок клієнта, друга, родича, будь який рахунок який вкаже клієнт.
Такі міжнародні правила.
7 сентября 2023, 15:09
Вітаємо! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення, задля збереження банківської таємниці.
8 сентября 2023, 13:22
Полезный комментарий