Сервіс PayHab

Vitaliyklient 21 августа 2023, 18:48
Довелось мені зробити оплату комунальних платежів через PayHab від ПУМБ банк, тільки я ввів і підтвердив суму і карту з якого з лизало гроші як зразу висвітилося ой щось пішло не так, виникла помилка зверніться до сервісної служби.І тут почалося, телефон не беруть, якщо і дозвонюєся то як взнають привод з якого дзвониш відмахуються що зараз перепідключать на другий відділ і все поколу музика, зарядка для телефону і через 30 хвилин просто вимикається телефон.З десятої спроби я все-таки якось умудрився достукатись до їх горячоі лінії але був шокований відповідью на моє запитання де мої гроші які здихались з моєї картки і як їх повернути-відповідь вони повинні були вже повернутись але опять щось пішло не так і ви зверніться с притензвєю до вашого банку якого ви є власником картки.Короче банк і його сервіс просто шахрайство якесь, не раджу звʼязуватися з ними
ПУМБ
PUMB 21 августа 2023, 19:53
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас залишилися негативні враження від спілкування з нашою службою підтримки. Будь ласка, надішліть нам в особисті повідомлення дату та суму платежу, а також дату та час дзвінка, щоб ми могли перевірити якість обслуговування та коректність наданої консультації. Ми неодмінно розберемося в ситуації та повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.
Полезный комментарий
PUMB 24 августа 2023, 15:15
Вітаємо! На жаль, ми так і не отримали необхідну інформацію для проведення перевірки. Просимо надіслати її у приватні повідомлення.

PUMB
PUMB
24 августа 2023, 15:15
Полезный комментарий
Oleksandr Tarasenko
Oleksandr Tarasenko
29 февраля 2024, 21:57
За допомогою додатку ПУМБ Online робив переказ грошей з зарубіжної картки на свою українську ПУМБ. Під час проведення фінансової операції у додатку виникла якась помилка і написано було: Операція не здійснена. З закордонної картки спиралися, а на українську не надійшли. У додатку банку зарубіжної картки написано, що платіж пройшов, а одержувач: Payhub Finance (044) 231−719. Звертався у службу підтримки ПУМБ банк, відповіли що кошти не надходили, зверніться у банк відправник. Банк відправник підтвердив, що гроші відправлені. Що далі з цим робити не зрозуміло.

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45