Самоуправство з лімітами і брехня оператора

Zahar83 14 августа 2023, 15:45
Сьогодні намагався оплатити посилку на Новій пошті по накладеному платежу, але платіж заблокувався через ліміт на оплату. Звернувся до банку з питанням збільшення ліміту, на що отримав відповідь оператора (є переписка), що цей ліміт встановлено НБУ і дорівнює 700$ і його збільшити не можливо. Попросив надати номер постанови і від якої дати встановлені такі ліміти, на що отримав відповідь, що такі відповіді не надають і по цим питанням звертайтесь в НБУ самостійно. Вирішив додатково дізнатись через інший банк про наявність таких лімітів, там мені подробно відповіли про сервіс накладеного платежу в новій пошті і як він проходить, але сказали, що лімітів від НБУ нема. Додатково подзвонив ще раз в ПУМБ і ще раз уточнив про причини встановлення обмежень і наголосив, що від НБУ таких обмежень нема, після цього оператор зізналась, що це суто їх внутрішній ліміт, вони самі його мені встановили (Виходить, що перший оператор мені нагло врав про НБУ). Тобто НБУ дозволяє, а вони самі вирішили блокувати платежі на новій пошті. Супер сервіс!
ПУМБ
PUMB 14 августа 2023, 16:09
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розібратися у ситуації. Для цього просимо Вас надіслати в особисті повідомлення час консультації з оператором. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.
Полезный комментарий
PUMB 16 августа 2023, 17:22
Вітаємо!

Ми провели перевірку консультації фахівцем гарячої лінії нашого банку та дізналися, що він надав некоректну інформацію і з ним уже була проведена пояснювальна бесіда. Перепрошуємо за дану ситуацію та впевнені, що в майбутньому Ви будете отримувати лише якісне обслуговування від нашого банку ПУМБ.

Хочемо звернути Вашу увагу, що оплата накладеного платежу проводиться як «переказ коштів через інший сервіс». На дані операції у нашому банку є встановлений ліміт 700 USD в еквіваленті та 3 операції на добу. На жаль, збільшити даний ліміт немає можливості.

PUMB

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Самоуправство з лімітами і брехня оператора