Заблокували гроші на рахунку.

sonatalitravel 14 августа 2023, 10:58
Приблизно рік користувалася рахунком фізособи у ПУМБ. Кілька днів тому рахунок було заблоковано після зарахування приблизно 3000 грн. за допомогою р2р обміну на біржі Бінанс. Підтримка в Телеграм або іншому месенджері виявилася недоступною, тому що для цього потрібно увійти в застосуное доступ до якого заблокували. Довелося витрачати гроші на роумінг (знаходжуся за кордоном) та дзвонити по телефону. У підтримці телефоном мені сказали, що потрібно прийти у відділення і щось там уточнити (при цьому ніхто не знає що саме). Після мого пояснення, що я перебуваю за кордоном і повертатися найближчим часом не маю наміру, мені порадили написати запит на емейл банку. У відповідь на перший лист мене попросили надати пояснення щодо зарахування коштів на рахунок. Після мого пояснення про Бінанс і про готовність надати скріншоти звідти, мені відповіли, що в такому разі не можуть мені нічим допомогти і мені все одно треба прийти до відділення. Я вже не надіюся на відновлення роботи рахунку, але хоча б поверніть мої гроші!
Хочу додати, що для відкриття рахунку особиста присутність була не потрібна — все робилося онлайн. Тобто, для відкриття рахунку з нуля присутність не потрібна, а для пояснень обов’язково йти до банку!
ПУМБ
14 августа 2023, 12:40
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розібратися у ситуації та уже передали Ваше звернення у роботу відповідному відділу нашого банку. Після проведення перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 16 августа 2023, 18:52
Вітаємо! Задля збереження банківської таємниці, ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення.

PUMB

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Заблокували гроші на рахунку.