Шановні громадяни — не зв’язуйтесь з ПУМБ

Artem2728 10 августа 2023, 8:48
Отделение по адресу: Полтава, ул. Небесной Сотни, 9/17
03.08.2023 року звернувся в ПУМБ — для відкриття розр.рахунку для новоствореного ТОВ. Співробітники банку зібрали весь пакет документів, «напарили» картки свого банку — які мені не потрібні, і повідомили що потрібно чекати підтвердження не більше доби. Наступного дня повідомили — що потрібно написати пояснення на Фінмон, чи має відношення підприємство на якому я працював рік тому до моєї ТОВ. Написав + надав документи що ні. Ще наступного дня — попросили надати декларації з зареєстрованого на мене ФОП, я надав! Потім квитанцію про сплату податків, я надав! Потім листочок розрахунку податків моїм бухгалтером — я надав!
Зараз 10.08.2023 рік. Рахунок не відкритий. Стільки гемору — а я ще навіть РАХУНОК НЕ ВІДКРИВ!
Співробітники банку ПУМБ — нанесли моєму підприємству шкоду у вигляді неотриманого доходу і діловій репутації. Так як я одразу після реєстрації — зробив комерційну пропозицію на тендер, та надав відомості про відкритий рахунок, з яким планував працювати. На даний час відкрив поточний рахунок в Приватбанку менше ніж за годину.
Висновки: співробітники банку ПУМБ — не на своєму місці! Всіх підряд клієнтів заганяють в Фінмоніторинг. Відкрити рахунок можливо тільки тим людям, хто ніколи не займався бізнесом!
Якщо ви цінуєте свій час — обходьте дану фінансову установу стороною!!!
Буду скаржитись на дії ПУМБ у встановленому порядку!
ПУМБ
PUMB 10 августа 2023, 9:54
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що у Вас залишилися негативні враження про обслуговування у нашому відділенні. Ми бажаємо розібратися детальніше, тому просимо Вас надіслати у особисті повідомлення Ваші ПІБ та контакний номер телефону та/або ІПН. Ми неодмінно розберемося в ситуації та повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.
Полезный комментарий
PUMB 13 августа 2023, 13:13
Вітаємо! На жаль, ми так і не отримали від Вас необхідної інформації. Просимо надіслати Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону у приватні повідомлення, щоб у нас була можливість розібратися у даному інциденті.

PUMB

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Шановні громадяни — не зв’язуйтесь з ПУМБ