Негідна поведінка великого системного банку

Oleh Hello 7 августа 2023, 0:46
Отделение по адресу: Киев, пр-т Оболонский, 26
Я підключився до інтернет-банкінгу через акцію «Запроси друга». Встановив додаток за посиланням і Банк одразу відкрив мені дебетну карту «всеКартка», і не запропонував відкрити спершу кредитну картку «всеМожу». Виходить так, що за запрошення ніяк не можна відкрити кредитку карту і отримати кешбек 100грн. Тобто в умовах акції прописана умова, яка ніколи не виконується — це схоже на шахрайство, що не гідно такого великого банку.
ПУМБ
PUMB 7 августа 2023, 9:17
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що сталася така ситуація. Ми бажаємо розібратися детальніше. Про результати перевірки ми обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок!
Полезный комментарий
PUMB 8 августа 2023, 11:46
Вітаємо!

Після відкриття дебетоваго рахунку «ВсеКАРТА» в застосунку відбувається перехід до відкриття кредитного рахунку «ВсеМОЖУ Online» і у разі одобрення кредитного ліміта, необхідно здійснити оплату від 100 грн і отримати винагороду як за відкриття кредитної картки. Також оформлення картки не обов’язково здійснювати через мобільний застосунок, за бажанням, Ви можете звернутися до відділення нашого банку для її оформлення.

Просимо в особисті повідомлення надати номер друга, який надіслав Вам реферальне посилання, аби ми могли перевірити інформацію чи коректно були виконані умови по акції.

8 августа 2023, 11:46
Полезный комментарий

Oleh Hello
Oleh Hello
13 августа 2023, 13:36
Все це було виконано та все одно не має кешбека.
13 августа 2023, 15:24
Вітаємо! Виплата винагороди здійснюється не пізніше 31 робочого дня з моменту виконання умов участі в Акції.
natashaGra
natashaGra
13 августа 2023, 15:11
Пумб все больше и больше скатывается, уже махинации начались с кешбеком. Интересно, что будет следующее?
Motoroleks
Motoroleks
14 августа 2023, 4:04
Не начались, а продолжаются.
14 августа 2023, 15:13
Вітаємо!

Після перевірки було виявлено, що 14.08.2023 р. Вам було нараховано винагороду за відкриття кредитної картки.

Задля перевірки ненарахування винагороди Вашому другові, ми просимо надіслати в особисті повідомлення дані(ПІБ та фінансовий номер телефону) або ж просимо його написати нам у приватні повідомлення на форумі чи в соціальних мережах Facebook та Instagram аби ми могли перевірити всю інформацію та надати коректну відповідь.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Негідна поведінка великого системного банку