Блокування додатка

jjukk 2 августа 2023, 16:21
Безпідставне блокування додатку та рахунків.
Я надав послугу, отримав квитанцію, а через певний час клієнт подав скаргу, що я ніби шахрай та не надав послугу.
В мене всі докази є, але я не можу їх надіслати через те що додаток заблокований).
У відділені розвели руками, нічим не допомогли, нічого не знають, порадили написать в чат бот, в який я не можу написать, бо додаток заблокований (фейспалм).
Якийсь трешовий банк. За телефонами додзвонився: «їдіть у відділення»… (рукалицо).
ПУМБ
PUMB 2 августа 2023, 16:51
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації, яку Ви описали. Для цього просимо Вас надіслати нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН, а також дату і суму переказу та дату звернення до відділення. Ми розглянемо ситуацію та повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком після отримання результатів.
Полезный комментарий
PUMB 4 августа 2023, 16:39
Вітаємо! Задля збереження банківської таємниці, ми надали Вам зворотній зв’язок у приватні повідомлення.

Lolik1837
Lolik1837
2 августа 2023, 16:51
А у вас случайно не с криптой проблемы от клиента ? Если да — то все абсолютно справедливо. Украинские банки блочат мутняков с криптосхемами.

И ПУМБ здесь абсолютно не причем
Андрій Клементьєв
Андрій Клементьєв
3 августа 2023, 2:29
Это не банки. Это хитро*** дропы.
9 августа 2023, 10:31
Крипта тут ні до чого, будь яка людина може повідомити на вас у банк і без доказів банк вас заблокує.
SergeyNina
SergeyNina
4 августа 2023, 0:51
Если это была крипта готовьтесь к отказу в обслуживании со стороны банка. По личному опыту банк обработает максимум пару жалоб на вас на третей — пятой вам откажут в обслуживании. Любой банк так сделает, у банков нет кучи персонала чтобы разбираться с подобными случаям
9 августа 2023, 10:34
До чого тут крипта? Коли вам переказують кошти за послугу, потім кидають скаргу в банк, то банк не розбираючись, без доказів, без суда та слідства, блокує додаток. Потім просить надати інформацію що до доходів в чат бот. А в чат бот ви не можете надати, бо додаток заблокований. Працівники у відділені просто ноунейм люди які радять те саме бо нічого не знають, не їх компетенція. Замкнуте коло. Тому єдине що залишаеться це писати сюди, про цей дібілізм.
PUMB
PUMB
4 августа 2023, 16:39
Полезный комментарий
29 августа 2023, 10:45
Проблема була вирішена за допомогою поліції.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ