Абсолютно хамське відношення до клієнтів!

Biradied93 23 июля 2023, 22:19
Просто жахливий банк, в мене вчора доставка їжі з Великої Британії зняла 110 фунтів за доставку яку я не замовляла і взагалі вперше чую про той сервіс, та і в Британії я ні разу не була, сиділа вдома коли прийшов OTP я відразу ж подзвонила в банк, як банк погодив операцію без OTP?!
Коли розмовляла з відділом шахрайств, різні оператори говорили то до 5го робочих днів то до 9ти займає розслідування, взагалі абсолютно хамське відношення до клієнтів які довірили свої кошти!!!
Намагались ще мене винною виставити, начеб то я сама замовила щось або по якихось ссилках переходила, абсурд після блокування карти ще 7 разів намагались списати кошти!
ПУМБ
PUMB 24 июля 2023, 10:40
Вітаємо!

Списання коштів без введення коду підтвердження можливе, якщо клієнт оформив підписку або регулярні платежі з картки. Ми передали Ваше звернення на розгляд відповідального підрозділу та надамо зворотній зв'язок після отримання відповіді.
PUMB 26 июля 2023, 13:53
Вітаємо! Дякуємо, що зачекали!

Після детальної перевірки ми дізналися, що шахраями був здійснений підбір реквізитів платіжної картки. На жаль, сервіс, на якому була здійснена покупка не перевіряє 3DS та CVV код. Хочемо звернути Вашу увагу, що на вказаному сервісі, ця покупка підлягає оскарженню та вже запущено даний процес.

Для запобігання будь-яких спроб шахрайських дій, ми передбачили відключення інтернет-оплати у застосунку ПУМБ Online: у налаштуванні картки вимкніть інтернет оплату, після цього будь-яка оплата в Інтернеті буде неможлива.

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції, проте сподіваємося, що у майбутньому Ви будете отримувати лише позитивні враження від користування нашими послугами. Також після повного вирішення ситуації ми додатково Вас повідомимо.
PUMB 26 июля 2023, 17:11
Добрий вечір!

Раді сповістити, що кошти, які були списані шахрайським шляхом, уже повернуті на Ваш рахунок. Бажаємо Вам гарного вечора!

24 июля 2023, 1:01
Догадываюсь это было что-то типа убер еды с дырками в безопасности где при оплате даже все равно верный или неверный CVV код и подтверждение в приложении нет. Почему не отключили оплату в интернете в настройках карты? Да, пытаться списывать деньги с карты они ещё будут. Заведите виртуалку и платите в интернете только виртуальной картой на какой минимум денег
24 июля 2023, 1:04
Если вам пришёл отп пароль, но вы его никуда не вводили, но деньги типа снялись возможно это «холд» (блокировка) суммы и деньги могли не сняты, а просто заблокированы и в таком случае шансы на возврат очень большие
26 июля 2023, 13:53
Полезный комментарий
Вітаємо! Дякуємо, що зачекали!

26 июля 2023, 17:11
Добрий вечір!

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Абсолютно хамське відношення до клієнтів!