Оплата частями

ua02099 13 июля 2023, 20:29
Отделение по адресу: Киев, ул. Княжий Затон, 2/30
Такий складний банк. Побачив, що можна оформляти оплату частинами, думаю спробую за для цікавості, чи проходить все так просто як в моно чи ні. Замовляю, і починається, заповніть анкету, там ваш заробіток, ердпо і телефони компанії в якій працюєте. Оформлюючи картку всі данні були заповнені, в моєму випадку — це безробітний, фрілансер. коротше відмовлено в надані оплати частинами. Питання, чого тоді не відмовлено було в кредитному ліміті при оформлені картки?)) я ж фрілансер. Як же моно разбалував українців, неможливо після нього нічим користуватись. Ще давно хотів написати про кешбек, був період робили 0,2−0,3%, зараз виправились бо мабудь побачили, як картки в глубокому затишші лягли)) От могли б зробити все по людському, але… під час повномасштабного вторгнення також показали себе як не надійні, з переляку людям заблокували рахунки, тому все ж таки не раджу цей банк.
ПУМБ
PUMB 14 июля 2023, 10:35
Вітаємо!

Відповідно до процесу оформлення кредитного продукту, необхідно заповнити анкету для актуалізації даних у системі. Фінальне рішення приймається з використанням автоматичної статистичної моделі, яка враховує безліч факторів і формує профіль клієнта на день оформлення.

Так, дійсно, в першій дні повномасштабного вторгнення нами було встановлене обмеження на користування кредитними коштами. Проте вже за декілька днів, з 27 лютого, ми почали відновлювати кредитні ліміти активним клієнтам. При цьому доступ до власних коштів був без жодних обмежень.

Певний час ми пропонували різні відсотки кешбеку на дебетових та кредитних картках. Проте вже майже рік як ми просто зрівняли % на всіх картках.

Нам прикро, що Ваш досвід користування нашими послугами був негативним. Проте дуже сподіваємося, що Ваша думка зміниться. Адже ми регулярно працюємо над покращеннями як мобільного застосунку, так і умов наших пропозицій.

SergeyNina
SergeyNina
13 июля 2023, 20:54
В этом банке сейчас выдача любого кредита требует проверки клиента включая место работы и да, эти данные проверяют. Банки которые выдавали кредиты кому попало без проверки данных или со слов клиента имеют кредитные портфели под 30−40% проблемных кредитов
Lolik1837
Lolik1837
13 июля 2023, 21:11
«Як же моно разбалував українців, неможливо після нього нічим користуватись. Ще давно хотів написати про кешбек, був період робили 0,2−0,3%, зараз виправились бо мабудь побачили, як картки в глубокому затишші лягли)»

Ну более отстойного банка чем ваш Моно, это поискать надо. Разве что Ощад и Приват похуже будет.
Вы в курсе, что ваш Мононедобанк дает всего лишь 0,7% кещбека, в то время как ПУМБ платит кешбек в 2 раза больше 1,2−2%? А вы в курсе, что ПУМБ дает 2 % кешбека на оплату ЖКХ, а у Моно ВООБЩЕ НЕТ такого кешбека, да и деньги за оплату ЖКХ Моно зачастую просто крадет

Вы в курсе, что ставка по депозитам у ПУМБа чуть не в полтора раза больше чем у Моно?
Поэтому, естественно, что у ПУМБа более строгие критерии и требования.. Всевозможных маргинальных элементов ПУМБ, в отличии от Моно, может и «завернуть»

Что касается «оплаты частями» — то на что вы надеялись — фрилансер, да еще и безработный, да еще и без официального заработка.?

С такими данными вам не в солидные банки за «оплатой частями», а в отбросы типа Моно, Приват и им подобные, а не в ПУМБ
Danilich
Danilich
14 июля 2023, 9:11
Могу только добавить, что моно это вообще не банк, а финтех суррогат. У меня ОЧ в привате 100К, в абанке 80К. Лимиты в обоих выросли после размещения конвертационных депо. Приват да отстойный, но только он дает самые длинные сроки. Анкеты-опросники с доходом уже не заполнял в них несколько лет. Зарабатывайте доверие в банках, и будет хороший лимит

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43