Це жах, не банк!

Artem789 4 июля 2023, 11:06
По перше для того щоб взяти кредит на товар ти маєш взяти карту с 3000 гривень і піти негайно купити на 200 гривень щьоб бути вже в цьому кредиті, аж потім вони видают кредит на товар, хотів один маєш два кредити. Кредитних канікул не надають! Якщо хоча б один день прострочеи починаються дзвінки та залякування у формі тону НЕГАЙНО ОПЛАТИТИ БОРГ! Коли телефонуєш оператору щьоб уточнити щось вони вислуховують переключають на іншого оператора, інший вислуховує переключає ще на іншого потім в при переключені вас «скидають» з лінії, і так три круги. Я дуже жалію що маю справу с цим банком і це останній раз, а тим хто його розглядає раджу навіть зв’язуватись якщьо ви жаліете своє здоров’я та нерви та гроші.
ПУМБ
PUMB 4 июля 2023, 16:10
Вітаємо! Оформлення кредитних договорів відбувається добровільно, з ініціативи клієнта. Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації. Для цього просимо надіслати нам в особисті повідомлення дату, час дзвінків та номери телефонів, з яких вони надійшли, щоб ми могли перевірити наявність залякувань чи іншої некоректної поведінки з боку наших фахівців. Ми розберемося в ситуації та надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 7 июля 2023, 12:30
Вітаємо, Артеме! На жаль, ми так і не отримали від Вас інформацію з деталями. Просимо її надіслати нам у приватні повідомлення, щоб у нас була можливість перевірити коректність роботи наших фахівців.

Lolik1837
Lolik1837
4 июля 2023, 11:30
Какой странный автор. Ещё не успел взять кредит, но зачем-то уже ноет о кредитных каникулах. Опять же , что за бред о «двух кредитах вместо одного» ? Ну купил ты что-то за 200 гривен в кредит , а потом ещё что-то за 3000 гривен в кредит- ну и возьми и погаси этот первый кредит , 200 гривен не огромные деньги , что не в состоянии быть из отдать. Ну и ГЛАВНЫЙ ВОПРОС — отдавай долги вовремя и никто тебе звонить не будет Очень странный автор отзыва . Чушь какую то несусветную порет
PUMB
PUMB