Не хочуть закрити рахунки віддаленно

Ihor Shubin 21 июня 2023, 23:36
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Науки, 40
Всім доброго дня!

Мав необачність відкрити рахунки в ПУМБ. Зараз знаходжусь за кордоном на другому континенті. Всі мої спроби закрити рахунки без моєї присутності виявилися марними.
Саме неприємне те, що по рахункам є комісія — 9 грн. Сума маленька, але в мене більше нема рахунків в України то доводиться просити друзів закинути трохи грошей.
При цьому всі інші банки — укрсиб, приват, моно — все без питань закрили рахунки без моєї присутності.
Все це покажує рівень банку та відношення до клієнтів.
Не раджу мати будь яких справ з цим банком!
ПУМБ
PUMB 22 июня 2023, 17:03
Вітаємо!

В цілях безпеки повне закриття банківського рахунку відбувається лише у відділенні банку. Для перевірки наявності комісії просимо надіслати в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН чи фінансовий номер телефону.

elenapetritsa
elenapetritsa
23 июня 2023, 10:53
Какой-то избирательный подход. мне закрывли удаленно даже смс не прислав. молча и тихо. А человеку не желают закрывать…
шарашкина контора
natashaGra
natashaGra
23 июня 2023, 12:03
Надо в нбу на этот банк жаловаться , может до банка дойдет. Банк вообще забыл, что в стране война такое ощущение
Ihor Shubin
Ihor Shubin
1 июля 2023, 5:57
Прийшла відповідь…хочу загнати мене в боржники…
___

Добрий день, Ігоре!

Ми перевірили всі деталі та дізналися, що списання комісії відбувається за умовами Вашого договору «Міцний ЗП 9,99». Ви можете не поповнювати рахунок, так як максимальна сума заборгованості, що може утворитися 19,98 грн. При зверненні до відділення банку для закриття рахунку, нараховану комісію можна буде анулювати. Хочемо зазначити, що це ніяк не вплине на Вашу кредитну історію чи репутацію як клієнта банку.

На даний момент немає технічної можливості дистанційного закриття рахунків, проте ми працюємо над реалізацією даного процесу і додамо його у наступних оновленнях застосунку ПУМБ Online, адже з кожним оновленням ми покращуємо наш сервіс та робимо його більш зручним.

Дякуємо за Ваше розуміння! Бажаємо Вам гарного вечора!

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Не хочуть закрити рахунки віддаленно