Не можу отримати графіки погашення по кредитам

Юлия Бабак 10 июня 2023, 10:56
Маю кредити в даному банку, поки платила все було добре.Але працюю на підприємстві, яке залежить від об'єкта, який неодноразово піддавався ракетним атакам. В березні 2023 року написала заяву у вайбер- чат, з проханням оформити кредитні канікули На зустріч ніхто не пішов. Зараз виникла прострочена по кредитним продуктам, суми я взагалі не розумію.Зверталася на електрону пошту банку з проханням надати графіки погашення кредитів, пояснити звідки взялася така заборгованість.Писали шаблоні фрази, 07.06.2023 року звернулися з листом на почту банку, знов почалися якісь шаблоні фрази,(моя електрона поста та номер телефону, офіційно вказані в кредитних договорах).Коли пригрозила написати скаргу в НБУ, подали запит на формування графіків погашення по кредитним продуктам.Зараз 10.06.2023 поки суцільна тиша з боку банку. Графіки погашення благаю ще з квітня місяця, в додатку до договорів є графіки але вони не відповідають дійсності.
ПУМБ
10 июня 2023, 13:14
Вітаємо!

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися у ситуації та перевірити деталі. Просимо Вас надіслати нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, фінансовий номер телефону, а також адресу ел.пошти з якої Ви звертались до підтримки. Ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок!

10 июня 2023, 11:10
« В березні 2023 року написала заяву у вайбер- чат, з проханням оформити кредитні канікули»

Странная какая то фраза. Зачем в марте 2023 года просить то , что уже давно предоставили ВСЕМ заемщикам банков еще с февраля 2022 года?

Автор, вы реально не знали это? Вы больше года спали что ли и не знали , что «кредитные каникулы» уже давно предоставлены?
Юлия Бабак
Юлия Бабак
22 июня 2023, 16:23
Я читаю ваши отзывы под каждым опубликованным негативным отзывом о работе данного банка. Вы наверное получаете процент,а то вы так защищаете все действия данного банка. Я пишу отзыв и понимаю о чем я пишу,если вы такой продвинутый и давно все получили,то я немного отстаю от Вас.
22 июня 2023, 17:07
«я немного отстаю от Вас.»

Так вы просто бред не пишите о том, что просите «кредитные каникулы» , которые уже и так в стране почти полтора года как введены

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Не можу отримати графіки погашення по кредитам