Заблокували всі рахунки з власними коштами.

Anna19800 17 мая 2023, 11:10
Заблокували всі рахунки з власними коштами.
Вже майже тиждень не має ніякої відповіді чому заблоковано мої рахунки. Завітав у міні відділення Пумб у себе в місті так як велике відділення знаходиться 50 км від мого міста і немає змоги його відвідати, створили заявку і вже тиждень ніхто нічого не поясню на гарячій лінії також кажуть ми нічого не бачимо цим займаються відповідні спеціалісти.
ПУМБ
17 мая 2023, 11:56
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розглянути описану Вами ситуацію. Будь ласка, надішліть нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, фінансовий номер телефону. Ми розберемося в ситуації та повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.

PUMB
PUMB
17 мая 2023, 13:31
Вітаємо!

Після перевірки інформації, було виявленно, що Ваші рахунки заблоковані Службою безпеки задля протидії шахрайських дій на рахунках. Для розблокування рахунків радимо Вам, звернутись на Гарячу лінію банку або у будь-яке відділення нашого банку.

Зателефонувати на Гарячу лінію банку можливо за номерами:
+38 044 290 7 290
+38 096 290 7 290
+38 050 290 7 290
+38 093 290 7 290
Також є можливість зателефонувати через сайт банку за посиланням: https://www.pumb.ua, знизу сторінки є зелена кнопка «Зателефонувати Online»

З переліком працюючих відділень Ви можете ознайомитись на нашому сайті за посиланням: https://about.pumb.ua/map#138
mariupol2023
mariupol2023
17 мая 2023, 22:54
Это стандартная практика у ПУМБа.
Можете написать на почту, я так уже делала примерно 15 раз, каждый раз новая отмазка, но даже когда вы придете в отделение лично, вам продолжат морочить мозги и деньги не отдадут. Они просто пользуются вашими деньгами бесплатно, повышают за счет этого банковский норматив по резервированию средств на счетах. Если все-таки договоритесь о разблокировке, снимайте деньги и уходите из ПУМБа, и расскажите всем знакомым, что с этими мошенниками нельзя иметь дело. Второй вариант это написать заявление на закрытие счета и разрыв договорных отношений (обслуживания) с указанием реквизитов, куда перевести остатки со счетов.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Заблокували всі рахунки з власними коштами.