Блокування картки

Qevgeniy86 7 мая 2023, 19:49
Хочу Вам описати ситуацію, відкрив я рахунок в Пумбі користувався декілька місяців, потім без ніякого попередження фін моніторінг заблокував мені карти, всі документи я надав які маю, але почалися різні запитання незрозумілого змісту, договора куплі продажу чи у Вас є. Я надав але толку ніякого небуло, 10 разів я дзвонив на тех підтримку але видповіді так і не дочекався, на картці були також кошти, які теж не повертають, ці кошти я збирав на автомобіль нашим воїнам на ЗСУ, в підтвердження тому у мене є відповідна відзнака (медаль) за допомогу ЗСУ.
Звертався у віділення написав заяву, відповіді так і не отримав, замітьте подія трапилася ще 10 лютого і від тоді всі чекають, як Ви думаєте з лютого місяця можна було би хоть прийняти якесь рішення, хотя б з поваги до наших воїнів, тому прошу Вас повпливати на вирішення даного конфлікта. Дякую
ПУМБ
PUMB 8 мая 2023, 9:12
Вітаємо!

Нам прикро, що дана ситуація залишила у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися у ситуації, тому проведемо внутрішнє розслідування та обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок про результати перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 8 мая 2023, 17:02
Вітаємо, Євгене!

Відповідно до п. 4 та п. 5 ч. 2 ст. 8 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 361 — IX від 06.12.2019р., банк зобов’язаний здійснювати належну перевірку клієнтів та моніторинг їх фінансових операцій на предмет відповідності до наявної у банку інформації.
Також банк зобов’язаний перевіряти діяльність клієнтів, включно з інформацію про джерела коштів, пов’язаних з фінансовими операціями.

Ми провели внутрішнє розслідування та виявили, що Ваша інформація у скарзі містить пункти, яких Ви не вказали в письмовому поясненні, наданому 10.02.2023р стосовно походження коштів на Ваших рахунках.
Задля збереження банківської таємниці, ми написали Вам у приватні повідомлення перелік документів, які потрібно додатково надати для засвідчення Ваших доходів. Дякуємо за Вашу увагу та бажаємо гарного дня!

Feni4ka
Feni4ka
7 мая 2023, 21:18
Я також потрапила з цим банком в подібну ситуацію. Заблоковані рахунки — 999 999 999 пише по картам, ніхто нічого на гарячій лінііі не знає, фін моніторинг футболить весь пакет документів які я ім несу, точніш не те що футболить, а як оказалось договір купівлі - продажу нерухомості не є доказом походження коштів, договір куплі- продажу земельної ділянки теж не є документом. Одним словом, банк аферистів, повний маразм. Я вам співчуваю дуже, але це може і на рік затягнутись. Цей банк не має межі своїх знущань над клієнтами
7 мая 2023, 23:59
У банка тупой финмониторинг который действует строго по закону. Если на этом сайте не помогут то жалуйтесь в нбу. Может затянуться на полгода или год.
8 мая 2023, 0:06
Вероятнее всего собирая деньги на автомобиль всу вы превысили лимит количества транзакций и попали под финмониторинг. Увы если не удастся решить через этот сайт обращайтесь в нбу, нбу не поможет — идите в главное отделение вашего города, не помогут там — суд
mashynya
mashynya
8 мая 2023, 1:58
Один вопрос 4 месяца Вы просто ждете и принимая мер?
Qevgeniy86
Qevgeniy86
8 мая 2023, 11:59
Проблема не вирішена, я це чую вже чотири місяці, напевно Ви все ж таки дочекаєтесь що хлопці зі сходу до Вас прийдуть, зараз буду писати в НБУ. А далі принципово до суду
PUMB
PUMB