Оскарження операцій внаслідок шахрайства

zakarluyka 26 апреля 2023, 10:27
Зранку 26 квітня 2023 додаток ПУМБ повідомив про списання з карти 44,42$ (був вказаний якийсь сайт), я одразу ж зетелефонував на гарячу лінію і попросив відмінити транзакцію оскільки ніяких покупок/підписок не проводив (тим більше у валюті), одразу ж повідомив що це шахрайські маніпуляції. Мені відповіли що кошти списано і транзакцію відмінити не можуть, я був здивований адже вказана була покупка валюти, а вона відбувається всередині самого банку. Все що зробили це заблокували карту та пообіцяли звернутися до отримувача коштів за їх повенненням, результат мають надати протягом тижня.

Закінчивши розмову, я перейшов на сайт який був вказаний в повідомленні додатку ПУМБ як отримувач незаконно списаних коштів. На головній сторінці одразуж зустрів напис «…If you reached this site because you have a charge on your credit card statement from *назва сайту* and have questions, you’ve found the right place. Cancelling Membership…» (Якщо ви потрапили на цей сайт через те, що у виписці з вашої кредитної картки є стягнення плати від *назва сайту*, і у вас виникли запитання, ви знайшли правильне місце. Скасування членства?). Ніякого скасування насправді не існує, навіть більше — функції «підписка» немає.

Сподіваюся банк поверне кошти, адже користуюся послугами досить давно і ситуація змушує задуматися про безпеку банку.

*назву сайту який був вказаний в повідомленні додатку ПУМБ не вказую через те що він є шахрайським
ПУМБ
PUMB 26 апреля 2023, 12:54
Вітаємо, Володимире!

Нам прикро, що Ви зіткнулися з шахрайськими діями. Ми зафіксували Ваше звернення та неодмінно повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком. Радимо Вам звернутися до Кіберполіції та написати заяву стосовно даного випадку.
Полезный комментарий
zakarluyka 12 мая 2023, 19:03
Проблему вирішено і кошти повернуто

natashaGra
natashaGra
26 апреля 2023, 11:39
Не була б так впевнена в поверненні коштів, відгуки про банк дуже і дуже необнадійливі. І банку загалом байдуже скільки років ви ним користуєтесь, якщо стається подібне
26 апреля 2023, 14:07
Какая кибер полиция? Если платеж был без подтверждения 3DS — то отвечает за мошеннические действия сам сайт — можно свободно инициировать чарж-бек.

(у офпреда и поддержки ПУМБ-а — есть проблемы с умственными способностями)
26 апреля 2023, 14:37
Так, звісно кошти були списані без 3-D Secure, банк чомусь забув надіслати запит і впевнитися, що саме тримач карти робить оплату.
26 апреля 2023, 15:26
3DS это ответственность торговой точки — они проводят такие платежи на свой страх и риск, так как такие платежи легко оспорить!

Карту естественно надо закрывать — переводить остаток на другую карту.
26 апреля 2023, 14:41
До кіберполіції звернуся, але з заявою про проблеми банківської безпеки інтернет списань, бо платежі ніякі я не підтверджував.
SergeyNina
SergeyNina
26 апреля 2023, 22:41
Такие платежи не подтверждаются никак . Жаль что пока нет в настройках запретить такие платежи вообще. Платёжные системы это позволяют, но не все банки в настройках это дают сделать
12 мая 2023, 19:03

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Оскарження операцій внаслідок шахрайства