Військовий

Прийшов у банк (місто Нікополь) відновити втрачену кредитну картку (повністю погашена, ліміт 15 т.), я був у військовій формі. Співробітник одразу спитала, чи не хочу я встановити собі в системі статут «Військовий». Я сказав, чому б і ні, і спитав, а що це дає, на що мені відповіли, що типу нічого такого, просто буде стояли статус військовий. Я погодився. Надав документи, що я військовий. Отримавши картку я не користувався кредитними коштами деякий час. Коди я захотів купити в магазині товар, розрахуватись кредитними коштами не зміг, бо готівки не було з собою. Подзвонивши на гарячу лінію банку, виявились що військовим закривають кредитні ліміти, навіть якщо ти платоспроможний і вчасно завжди повертав гроші. Тож, не дуже шанований мною ПУМБ банк, це з вашої сторони неповага до військових, і ваш співробітник теж показав себе некомпетентним, або спеціально змовчав про умови, статусу «військовий» у вашому банку. Ганьба вам.
ПУМБ
PUMB 21 апреля 2023, 9:40
Вітаємо!

Нам прикро, що обслуговування у нашому відділенні залишило у Вас негативні емоції. Перш за все, хочемо пояснити, що статус військовослужбовця надається відповідно до пункту 15 статті 14 Закону України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей» та застосовує пільги по кредитам: не нарахування штрафів, пені за невиконання зобов'язань перед Банком, а також процентів за користування кредитом і щомісячної комісії за кредитним договором. Водночас, користування кредитними коштами блокується під час дії цього статусу.

Ми бажаємо розібратися у ситуації та провести внутрішнє розслідування, про результати перевірки ми обов'язково надамо зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 26 апреля 2023, 15:29
Вітаємо, Сергію!

Ми провели внутрішню перевірку ситуації, що Ви описали.
Дійсно, під час візиту до нашого відділення, Вам був встановлений статус військовослужбовця. Наша колега запропонувала таку опцію, щоб Ви могли користуватися всіма пільгами: відсутність нарахування комісії та відсотків, пені та штрафів у випадку невиконання зобов’язань. На жаль, у Вас не уточнили чи плануєте Ви користуватися кредитним лімітом, через що й виникла ця ситуація. Ми перепрошуємо за цей випадок та вже провели внутрішню роботу для запобігання таких помилок у подальшому. Також хочемо зазначити, що використання власних коштів на рахунку доступне.

21 апреля 2023, 1:45
Провел актуалищацию данных это называется. гений. .
21 апреля 2023, 9:45
Актуализацию*
Сергій Хвальчик
Сергій Хвальчик
26 апреля 2023, 11:07
Звичайно геній, не те що ти…до чого твій коментар про актуалізацію?
26 апреля 2023, 11:46
Потому что если ты получил статус военного ты должен об этом сказать банку иными словами провести актуализацию и получить заслуженные плюшки (бонусы)военного а именно отсутствие кредита практически во всех банках…

А если ты пользуешься плюшками гражданского и при этом им не являешься это нарушение…
Danilich
Danilich
21 апреля 2023, 11:28
Статус военный — это гарантировано 0 кредитный лимит, это очень давно. Теперь только пробовать открывать кредитную карту в другом банке и в гражданской одежде и не говорить что вы военный.
PUMB
PUMB
26 апреля 2023, 15:29
Полезный комментарий
Вітаємо, Сергію!

Ми провели внутрішню перевірку ситуації, що Ви описали.
krv77
krv77
2 мая 2023, 5:06
Отличная акция, кача плюсов: «пільги по кредитам: не нарахування штрафів, пені за невиконання зобов’язань перед Банком, а також процентів за користування кредитом і щомісячної комісії за кредитним договором.» но при этом кредитный лимит 0?
Шутники, однако. Какое отсутствие штрафов на 0?

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ