Блокування карт та рахунків. Шахраї а не банк

Feni4ka 20 апреля 2023, 9:02
Років 2 назад вирішила відкрити дебетну і кредитну карту в цьому недобанку, так як умови на всі обслуговування і операції по карті все карта 0%. Гарні умови, кругом нуль, знімання готівки, поповнення карти, перекази між іншими банками, поповнення мобільного, але як каже тепер мій чоловік — безкоштовний сир лише в мишоловці, от так і сталось. В один прекрасний момент мої рахунки заблоковано, я як останній терорист потрапила під фінмоніторинг цього недобанку, з мене вимагають кучу бумажок, чеків і документів про те де я взяла кошти, Куда тратила на які карти переводила і в яких цілях… Агов!!! Ви в своєму умі??? Як людина може знати і пам’ятати Куда витрачала свої особисті кошти рік чи півтора назад??? Ви так гарно співали пісні коли відкривали рахунок в вашому недобанку, кричали 400 тис в місяць дозволений ліміт фіз особам оборот власних коштів по карті, а тепер не перевищивши цього місячного ліміту ви додовбались дати вам за весь період звітність. Все добре там з гумором у вас??? Я мала спадок який отримала від продажу бабціноі квартири в москві ще в далекому 2011 році, за ці кошти купувала іншу квартиру в Києві а потім продала, сплативши всі податки та збори до пенсійного фонду України, це мої власні кошти, і якщо їх навіть 2 чи 3 міліона, це мої кошти. З якого дива я тепер маю перед вами робити звітність за покупку трусів чи сумочки в інтернеті, чи оплати може стриптизерів послуги яких я їм оплачувала на карту.

Мій відгук про цей банк самий негативний, крадуть і заморожують кошти клієнтів, бо певно своїх активів немає. Будьте обережні і тікайте з цього банку. Перш чим понести сюда свої кошти (копійки і так бідного народу України) 1000 разів подумайте, 100 разів прочитайте про цей недобанку відгуки. Відгуки тут самі страшні і історії людей читати і не перечитати, про жодний банк України не має скільки негативних відгуків як про пУМБ.
ПУМБ
20 апреля 2023, 10:23
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що у Вас склалося негативне враження про роботу банку. Банк працює згідно діючого законодавства з 17.03.2022 вступив в силу Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України, щодо дії норм на період дії воєнного стану», згідно якого з 17.03.2022 року діє накопичувальний ліміт на внесення готівки (сумуються всі дроблені суми) через POS-термінали у касі Банку, ПТКС та сформовані заяви на переказ готівки на рахунки до 400 000 грн.
Ми хочемо більш детально розібратися в ситуації. Для цього просимо Вас надіслати нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ та номер телефону

20 апреля 2023, 9:11
Жахливий банк. Обходьте його стороною
Jokets
Jokets
20 апреля 2023, 10:45
Кумедна історія)
20 апреля 2023, 10:47
А ти тут цікавий бот сидиш.
20 апреля 2023, 11:50
Что-то не нашла документа от 17.03.2022, есть от 15.03.2022. И там как-то нет этих дробленных сумм и тому подобного. Похоже банк сам придумал и поверил. Про УКТ ЗЕД есть, табак и алкоголь тоже
OkeyDoki
OkeyDoki
20 апреля 2023, 15:55
Ну так дай документ фин мону. либо у тебя есть деньги которые нечем доказать что они легальные…

А поводу фин мона у каждого банка есть ДКБО прочитай его хоть раз и не гоняй большые суммы.

а по поводу крипты: Доход, полученный физическим лицом от продажи криптовалюты, включается в общий годовой налогооблагаемый доход как иностранный доход, если источник выплаты этого дохода является иностранным, или как другой доход, если выплата дохода осуществляется физическим лицом — резидентом на территории Украины", — заявили в налоговой.
PUMB
PUMB
20 апреля 2023, 16:18
Приносимо вибачення, в попередньому коментарі ми допустили помилку. Ліміт діє на внесення протягом місяця. Будь ласка напишіть Ваші особисті дані, ПІБ та номер телефону нам в приватні повідомлення, ми більш детально розберемось в ситуації та повернемось з відповіддю.
malinin007
malinin007
20 апреля 2023, 18:52
Який вам сенс щось писати? Ви все одно нічого не робите. Вас сюди посадили писати коментарі для вигляду, що банк не наплював остаточно на всіх своїх клієнтів. Хоча ми все розуміємо, що це показуха і пил в очі.
В моєму відгуку трохи знизу ви теж обіцяли у всьому розібратися, та щось після вашого коментаря ніяких дій не було абсолютно. Гаряча лінія каже одне, міфічний «відділ безпеки» — інше, на e-mail кілька працівників пишуть інше кожен своє і ви ще на Мінфіні робите вигляд, що хочете у чомусь розібратися!

Так, як поводить себе пумб у цей важкий військовий час, безпідставно блокує кошти і як самий завзятий совковий бюрократ місяцями тягне час, принижує людей, заставляє бігати по відділеннях з бумажками і старається максимально довго безкоштовно користатися іхніми грошима, заслуговує найсерйозніших висновків!

Ні один банк у краіні не робив і не робить такого ні до війни, ні під час!
Ви самі вигадали собі накопичувальні ліміти у 400 тис грн з почтаку військового стану!!!

НБУ і близько не випускав таких постанов, ні одна людина у вашій «організаії» не змогла мені надати документальне підтвердження того, що десь така постанова існувала від регулятора, чи вона є нехай навіть і ексклюзасно у вас!
ЦЕ ПРОСТО НОНСЕНС!

Такому відношенню не місце у сучасній і майбутній Украіні! Ви — сором для країни!
21 апреля 2023, 13:57
Досить добре ви їм відповіли, молодець. Це банк який просто діє проти всих правил, не зрозуміло з цим це пов’язано, але якщо почитати в інтернеті розумних юристів, то так поводить себе лише банк в якого не має своїх активів і вони просто грабують людей, а доказати банку як завжди нічого не можна, бо це свого роду банда і сидять там одні безсоромні працівники які знають що брешуть людям і роблять проти плавно. Бажаю цьому банку повторити долю дельта банку і решти тих які вже ліквідовані або в стані ліквідації, бо це не банк, це сором нашій країні під час війни
21 апреля 2023, 21:12
Сегодня в отделении видела как сотрудница попросила потенциального клиента поехать в налоговую поставить печать. Документы в дії для этого банка не документы, та и законы тоже. В другом банке вообще все карты открывала по документам в Дії
22 апреля 2023, 8:42
Я їм надала мішок документів вже, рахунки до цього часу заблоковані. На гарячій лінії одне і те ж, — чекайте , ця процедура займає 10 днів. Клоуни
vala52
vala52
22 апреля 2023, 9:32
Шо то видела, шо то слышала.Краем уха или глаза.Вам же не известно по поводу чего печать попросили поставить.Или Вы присутствовали в разговоре банка и потенциального клиента (с Ваших слов).Вот так и наполняют всякими слухами.
Как по мне, то тщательная проверка клиента куда лучше, нежели быстрая выдача кредита, кредитной карты на скорую руку.
Банку и клиентам спокойней будет.Потому и на рынке больше 30 лет.

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Блокування карт та рахунків. Шахраї а не банк