Неадекватний банк, постійне безпідставне блокування рахунків

AlexeyBeley 18 апреля 2023, 11:47
Отделение по адресу: Львов, ул. Грюнвальдская, 5-А
Я клієнт того банку вже майже рік і за цей час не було жодного місяца коли б банк без всякої підстави не блокував би мені рахунки ніби то для проведеня перевірки на пару днів. І кожен раз я надаю банку той самий пакет документів — довідку про доходи і поясненя якогось зарахування по якому не було ніякої скарги від відправника! Вони що їх там не зберігають??? І кожен раз треба з’являтися в банк щоб надати ту ж саму інформацію! В минулому місяці банк заблокував карту і робив перевірку 21 день після чого попросив надати обгрунтування зарахування яке було пів року назад! Все надав, розблокували, проходе два тижні і знов блок- теж саме, надайте обгрунтування доходів, хоча кожен раз я надаю податкову декларацію з більш ніж достатнім доходом для такого руху грошей що є в мене по рахунках і знов чекайте 10 робочіх днів- тобто мінімум 2 тижні! Я не розумію зміст ціх перевірок- якщо проходе перевірка і сб каже все добре, що змінюється за два тижні щоб робити знов перевірку і знов її треба робити два тижні??? Переглянути два документа треба два тижні?! Здається мені банк просто таким чином утримує гроші клієнтів підвищує свою ліквідність. Банк ніколи не відповідає на скарги та запити, в минулий раз я надав майже десять запитів і скарг перед тим як до мене в кінці кінців через місяц зателефонували, СБ взагалі жахливе, особливо оператор Владислав який дозволяє собі кидати слухавку, перебивати та не слухати клієнта. Тільки на відділені є нормальний сервіс і бажання допомогти від дівчаток- операторів, але вони так саме нічого не можуть зробити так як СБ ігнорує і їх запити та уточнення. Отже останній раз — не вирішиться нормально питання переводжу всі гроші в Приват.
ПУМБ
PUMB 18 апреля 2023, 14:18
Вітаємо!

Ми бажаємо розглянути цей випадок детальніше і вже передали Ваше звернення до відповідного відділу. Також просимо надіслати нам в особисті повідомлення дату і час звернення на гарячу лінію, щоб ми мали можливість перевірити коректність консультації, наданої нашим оператором.

natashaGra
natashaGra
18 апреля 2023, 12:08
Зато когда приходишь закрывать счета смотрят на тебя с таким удивлением. Как это так , мы такие хорошие!!! Вот после таких отзывов и думаешь закрыть все счета
malinin007
malinin007
19 апреля 2023, 5:01
Я би вам радив не гратися з вогнем і не тримати власні кошти на рахунках ПУМБ. Почитайте місцеві відгуки. Я також особисто знаю людей, які по кілька місяців не можуть добитися від ПУМБу розморозки власних коштів, навіть залучають адвокатів. А «банк» просто користується вашими грошима, поки ви не маєте до них доступу. І не відмовляють вам в обслуговуванні, бо тоді треба буде розморозити і віддати кошти.
Ви дуже ризиковий, якщо після стількох блокувань досі тримаєте там кошти. В їх діях немає логіки, це не випадкові блокування.
20 апреля 2023, 16:42
На 100 відсотків з вами згоден, буду сам розривати стосунки і у випадку утримання грошей звертатись в суд на відшкодування збитків, а поки що подам скаргу в НБУ. Дякую за відгук!
24 июля 2023, 14:54
Ніколи не користуйтеся ніхто цім банком, замість зробити висновки зі свого відношення до клієнту- відмова в обслуговуванні.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Неадекватний банк, постійне безпідставне блокування рахунків