😐

Taras2323 21 марта 2023, 19:38
Банк дно. Верифікація чечез Дію не працює, як при реєстрації так і при отриманні кредитного ліміту, потрібно іти у відділення. Віртуальну карту можна закрити лише у відділенні! Чому не можна зробити цього у застосунку? Щоб отримати безкоштовну миттєву карту треба купити страховку за 200грн, іменну карту роблять до 14 днів, банк обіцяє повідомити вас коли карта буде готова. Три місяця моя карта лежала у відділенні, сповіщень повідомлень не отримував.
Підтримка банку як і «іт-спеціалісти» працюють погано. Проблеми Якщо і вирішуються то не з першого звернення, і на вирішення потрібно чекати не один тиждень.
Через ПУМБ хіба що комунальні платити, дає кешбек 2% хоч і там є нюанси ((
ПУМБ
21 марта 2023, 20:07
Вітаємо!

Нам шкода, що обслуговування нашого банку залишило у Вас негативні емоції.
Відкрити рахунок та оформити кредитний продукт Ви можете за допомогою додатку «Дія» за умови, що в Вас є ID-картка чи біометричний закордонній паспорт та ІПН.
Отримати 1 карту в межах пакету Ви можете безкоштовно, проте друга картка вже буде платна — 150 грн.
При виведенні винагороди(кешбеку) утримується податок у розмірі 19,5%

21 марта 2023, 19:57
Я еще пол года про верификацию писал — мои отзывы про эту помойку смотрите! — даже поддержке журнал приложения отсылал — банку тупо *** с большой буквы — причем с большой буквы!
21 марта 2023, 21:20
Щодо страховки — це напевне Вам просто намагались її «впарити», видаючи як необхідну умову відкриття картки. Це порушення, Вам не мають права нав`язувати сторонній продукт. Самодіяльність менеджера, якому потрібно виконати план, скоріш за все.
Taras2323
Taras2323
21 марта 2023, 22:22
Є біометричний паспорт в Дії, нажаль верифікація через Дію поширина проблема ПУМБ, судячи з відгуків. Так 1 карта безкоштовна, але без страховки вартістю 200грн її не видають! зокрема у відділенні по вулиці Городоцькій, 104, Львів.
Користуюсь ПУМБом лише через кешбек на комуналку.
Нюани, банк не підтягує суму яку потрібно заплатити наприклад за вивіз сміття, але показує скільки треба заплатити за газ. Якщо за газ треба заплати 3000грн оплативши 3000грн хочу побачити суму для оплати 0грн на цей місяць, але там дальше 3000грн. оплатиш 2000грн там дальше 3000грн. Чому дані не оновлюються? як у інших банків так же зручніше.
21 марта 2023, 22:25
Дані по «Львівтеплоенерго» та «Львівводоканал» теж не підтягує. Я теж оплачую комуналку через ПУМБ, але суми з квитанцій вношу.
22 марта 2023, 1:05
Також оплачую через пумб. Я из Киева. Цифры на оплату коммунальных неверные всегда, вношу вручную все. Но единственный плюс это кешбек и платежи точно доходят. Страховка это просто навязывание услуг. За картой просто пошёл через две недели, никаких уведомлений о том что карта готова нет. Карта именная и качественная
22 марта 2023, 1:08
Через дию лучше не открывать карту пумб если свыше 30к в месяц оборот по карте. У некоторых при превышении лимита в 30 к в квартал или месяц приходится идти в отделение банка все равно
Illja
Illja
22 марта 2023, 11:02
Пару днів назад реєструвався в пумбі через дію, з цим проблем не було
PUMB
PUMB
27 марта 2023, 13:44
Вітаємо!

Оформлення картки є безкоштовним, а страхування оформлюється лише по бажанню клієнта. Ми бажаємо зафіксувати дану ситуацію, тому написали Вам у приватні повідомлення для уточнення деталей.
Zynq
Zynq
23 марта 2023, 21:49
Пару недель назад через дию норм.прошел верификацию.открыл виртуалку, потом в отделении получил пластик.Все данные подтянулись.Скорее всего, просто человеческий фактор
27 марта 2023, 20:52
Криворукость программистов. У меня верификация через ДИЮ работает без проблем, а вот в приложении ПУМБ — видео верификация не работает, при попытке сделать селфи не дает даже секунды «прицелится» — сразу «все плохо» → еще попытку … с тем же результатом «ио кругу» — на сегодня попытки исчерпаны — попробуйте завтра — и с тем же результатом…

Я уже общался с поддержкой на счет данной проблемы — но там все глухо — поддержка не видит проблем… у них «все хорошо».

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45