Банк Г

Lukk 15 марта 2023, 17:56
Єдиний банк для якого не існує війни в країні, і те що не усі можуть сплачувати у повному обсязі кредити його не хвилює. На прохання зробити рефінансування (реструктуризацію) відмовляють, продовжуючи заганяти в борги, це при тому що я кожного місяця вношу 2000−3000 грн.(це максимальна сума що я можу виділити), а сума боргу тільки росте. На письмовий запит про реструктуризацію, що я зробив в відділенні не відповідають уже другий місяць. В телефонній розмові тілько обіцянками годують що ця послуга в розробці (уже рік), при тому вже з погрозами змушують заплатити. Коли послугу рефінансування зроблять для таких клієнтів як я (якщо зроблять) невідомо і який борг банк накруте, страшно подумати. Не зв’язуйтесь з цим банком!
ПУМБ
16 марта 2023, 10:01
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що у Вас склалося таке враження про нашу роботу. З березня по серпень ми автоматично надавали кредитні канікули з подовженням строку дії кредитного договору всім власникам кредитів готівкою, кредитів на купівлю товарів та Сплачуйте частинами NEW. Автоматично були підключені кредитні канікули для кредитних карток. Увесь цей час обов’язковий платіж складався з відсотків, щомісячної комісії та зменшеного тіла кредиту. Клієнтам які зараз втратили можливість сплачувати за кредитом, ми не нараховуємо штрафів та не підвищуємо відсотки за непогашену заборгованість. Додатково для таких клієнтів банк готує індивідуальні програми реструктуризації боргу. Будь ласка, підкажіть нам в приватних піводомленнях Ваші контакти, щоб ми могли розібратися з ситуацією.

Lolik1837
Lolik1837
15 марта 2023, 19:19
«Єдиний банк для якого не існує війни в країні»

опять еще один потерпевший от «единственного «плохого банка , при том , что «другие» банки «все хорошие и входят в тяжелое положение людей»))))

Почитайте здесь же отзывы про «другие» банки . О том как они не дают реструктуризации, как «не входят в тяжелое положение во время войны «, как названивают должникам десятки раз за день , как продолжают насчитывать проценты , как урезают до «0» кредитные лимиты, когда просто отчаянное положение , а деньги очень нужны и т. д. и т. п.

И ТАКИХ ПОДОБНЫХ ОТЗЫВОВ КАК ВАШ МНОГИЕ СОТНИ . Причем О ВСЕХ банках, а не об одном ПУМБе .

Так может перестанете тянуть тут свою заунывную и порядком опостылевшую песню именно о вашем «плохом «банке ?

Таких проблем у клиентов всех банков хватает

ТАК МОЖЕТ ПРОБЛЕМА НЕ В ПУМБе ?))))
Jokets
Jokets
15 марта 2023, 19:41
А с чего банк ДОЛЖЕН что-то пересматривать? Это их деньги и вы их использовали, ну так возвращайте

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45