Кредит

lenapalya 14 марта 2023, 20:20
Є в мене кредит в банку ПУМБ. Кожного місяця вношу для його погашення 1000 гривень. Останнім часом помітила, що сума залишку по кредиту чомусь змінилася. Я в черговий раз заплатила і записала собі, про всяк випадок, суму. Через місяць дивлюся, а вона чомусь не 10200, як була після сплати, а 10700. Тобто сама по собі збільшилася на 500 гривень. Але як це? Була ж залишкова сума після оплати 10200, звідки добавили 500? Я подзвонила оператору, вона не змогла відповісти і переключила на гарячу лінію, де мого питання не було і врешті дзвінок взагалі обірвався. Я зателефонувала знову. Відповів інший оператор, який також не зміг відповісти і запропонував переключити мене на гарячу лінію. Я дала згоду, але запитала, яку цифру мені натиснути, щоб дали відповідь на моє запитання, вона сказала «не знаю», дзвінок обірвався.
Висновок: банк ПУМБ дурить людей, не зважаючи на війну в державі. Замість підтримати тих, хто продовжує сплачувати кошти, заганяють у борги. Дуже сподіваюся, що наші хлопці спочатку надеруть зад рашці, а потім прийдуть за тими, хто продовжує дурити простий народ і посадять на пляшку!
ПУМБ
15 марта 2023, 10:36
Вітаємо!

Нам шкода, що Вам не вдалося зв'язатися з оператором. Ми хочемо допомогти розібратися у Вашому питанні, будь ласка напишіть нам в особисті повідомлення Ваше ПІБ та ІПН.

zig4free
zig4free
14 марта 2023, 22:05
Что-бы не задавать такие вопросы, нужно внимательно читать кредитный паспорт. Банк давал вам таблицу погашения кредита.
SergeyNina
SergeyNina
15 марта 2023, 3:37
Посмотрите в приложении пумб онлайн. Может быть там поймёте почему сумма изменилась

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45