Ах ви гади!

Liliu 7 февраля 2023, 14:55
Найгірший банк в Україні! Маю кредитки у декількох банках, але ні один не веде себе так паскудно як ви 🤬. Дзвонять і дзвонять, шлють смс, терорять по повній. Рахують пеню і штрафи все по повній.Ви розумієте що через війну люди втратили роботу і немає можливості оплачувати вчасно борг? Приват Банк з початку війни подвонив мені 2 рази і лагідно нагадав що і мене ж перед не тим борг і я його сплатила, а вам під*****м ні копійки не хочу віддати через таке відношення! Як тільки розрахуюся з вами закрию рахунок у вас!
ПУМБ
PUMB 7 февраля 2023, 16:03
Вітаємо!

За можливості ми просимо вносити щомісячні платежі, щоб не накопичувати заборгованість на майбутнє. Клієнтам, які зараз втратили змогу погашати мінімальні платежі, ми не нараховуємо штрафів та не підвищуємо відсотки на протерміновану заборгованість.

Будь ласка, надішліть в особисті повідомлення Ваші ПІБ, фінансовий номер телефону, час останнього дзвінка і номер, з якого він надійшов. Ми розберемося в ситуації та надамо Вам зворотній зв'язок.

Lolik1837
Lolik1837
7 февраля 2023, 15:56
Еще один заблудившийся , свято верующий, что банк — это не финансовая организация , созданная для зарабатывания денег, а благотворительный фонд , созданный для подкормки и организации материальной помощи таким как он.

П.С. Банки сейчас имеют право насчитывать проценты на остаток долга, так что не надо нам тут нагло врать как с вас единственной высчитывают пени и штрафы за просрочку

« Приват Банк з початку війни подвонив мені 2 рази і лагідно нагадав що і мене ж перед не тим борг і я його сплатила,»

П.П.С .
Да — да. Приват, он такой Приват, такой милостивый, такой «лагiдний»)))) , такой «бессребренный»))
Почитайте тут же , на форуме, отзывы , как Приват поступает с должниками и прекратите нам еще и по этому поводу врать, какой Приват «лояльный» !
Или вы из секты «свидетелей Привата» пришли топить конкурента ?
troeschina
troeschina
18 февраля 2023, 16:16
Головой нужно думать, прежде чем брать кредит.
Кредит можно брать только безпроцентный, льготный тогда, когда у Вас есть депозит ровно на такую же сумму.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ