Кредитний ліміт

Valshuk2008 6 февраля 2023, 21:58
Отделение по адресу: Киев, пр-т Оболонский, 22-В
Добрий вечір!Банк жахливий!Взяла на свою голову кредитку і вже стільки за ці роки заплатила!Але головне не це, а те що не хоче банк іти на якісь поступики і допомогти в такий важкий час!Заблокували кредитний ліміт так как не було коштів повністю погашати платежі!Що могла то кидала!Позичала і кидала!І тепер, як я вийшла на свій мінімальний платіж який платила без забогованості, все заблокували!
ПУМБ
PUMB 7 февраля 2023, 9:20
Вітаємо!

Будь ласка, надішліть нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ та фінансовий номер телефону чи ІПН для перевірки.

Jokets
Jokets
7 февраля 2023, 10:06
А с чего это банк вам должен идти на уступки? Вы когда деньги чужие брали думали же как и чем их возвращать будете? Продавайте свои покупки и отдавайте долг, в чем проблема? Судя с отзыва у вас проблемы с оплатой и до войны были коль вы говорите за эти годА, то как банк такому клиенту может доверять? Смысл вам давать пользоваться кредитом если вы его не можете вернуть?
Valshuk2008
Valshuk2008
7 февраля 2023, 12:52
Дякую за коментар! Але це моя справа як і коли я брала кредит і як я його помагала! І взазалі я не хочу читати ці отзиви на російській мові! Ви живете в Україні! І взагалі чому сайт на російській мові!!!
brulik
brulik
6 марта 2023, 14:35
Молодой человек, надо уже не лениться и поменять имя или использовать несколько имен, входить с другого акка минфина!
Эт ж надо, с 2019 года 5019 комментариев и все в защиту банков)))
Кто платит? а то замечено несколько банков…

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ