Листи від ПУМБ, з вимогою коштів (договорів з цим банком не було)

spar2000 27 декабря 2022, 12:18
ПУМБ вимагає сплатити кошти, присилаючи листи на емейл кожний місяць. З цим банком я ніколи не мав справу і договорів. Частина листа від ПУМБ:
«Доброго дня!
Пропонуємо скористатись унікальною програмою прощення кредиту
від ПУМБ!
Сплатіть лише частину заборгованості, а ми покриємо решту.
Як це працює:
Сплатіть 700 грн за договором № 200190… — і залишок боргу 3 482 грн буде прощено (анульовано). "
Зверніть увагу, що банк не звертається до мене по прізвищу (можливо не знає). Звернення на гарячу лінію нічого не дало. Після звернення у відділення ПУМБ, менеджер звірила моі паспорт. дані та відповіла, що це можливо помилка… тоді чомусь спитала без пояснень, чи не знаю я «Олесю Романівну» (без прізвища), почувши негативну відповідь запропонувала написати заяву (можливо, щоб не приходили листи)… Вибачень я не почув… Як може банк розсилати листи про борг, якщо номер договору не зв’язаний з конкретною особою? Можливо банк взагалі не знає прізвища власника емейла (бо зазвичай банки звертаються по прізвищу до клієнта при листуванні, а тут тільки «доброго дня») та отримує емейли просто з інтернету з надією, що хтось щось заплате… дуже добре, що з цим банком я ніколи не мав договорів…
ПУМБ
27 декабря 2022, 12:56
Вітаємо! Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, ІПН та номер телефону. Ми перевіримо інформацію. Також укажіть Вашу електронну пошту, на яку приходять повідомлення.

spar2000
spar2000
27 декабря 2022, 14:34
Цікавий банк! таке враження що я до них на роботу влаштовуюсь … мабудь «помилкових» розсилок дуже багато, бо мій емейл не знайдуть… А автобіографію, завіреною нотаріусом вам не треба?)))
PUMB
PUMB
28 декабря 2022, 12:46
На жаль, без інформації, зокрема про Вашу пошту, ми не можемо перевірити дані й проінформувати спеціалістів, які здійснюють відправку листів по прощенню, щодо Вашої ситуації.

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Листи від ПУМБ, з вимогою коштів (договорів з цим банком не було)