Заблокували всі рахунки і виставили «в мінус»

tamara150873 26 декабря 2022, 10:05
22 грудня 2022 року побачила в особистому кабінеті по 3-м рахункам (зар.платний рахунок, кредитна картка і картка «є допомога») по -117,6 тис.грн, звернувшись на гарячу лінію почула, що все вірно банк зробив, бо отримав припис приватного виконавця на утримання 117,6 тис.грн, але 3 рахунки х 117,6 = 352 тис.грн!!!
По інформації від приватного виконавця: з зар.платного і кредитного рахунків не мають списувати кошти. В мене на утриманні неповнолітня дитина, тож утримання по виконавчому листу не має перевищувати 20%. Тим більше, що по виконавчому листу в мене ВЖЕ утримують в бухгатлерії.
23 грудня я звернулась у відділення банку, де мені не змогли видати довідку по зарплатньому рахунку, а також не отримала нормального пояснення про -352 тис боргу.
На даний час 300 грн, що перевела на погашення кредитної картки ПУМБ — банк перевів на виконавчий, також і 500 грн з зарплатньої картки.
Тож банк ПУМБ завідома мене «заганяє» відносно до себе в боргову яму, бо всі мої намагання проплатити заборгованість по кредитам — не дойдуть по цільовому призначенню, тож почне накопичуватись борг і штрафні %.
ПУМБ
26 декабря 2022, 13:33
Вітаємо!

Напишіть будь ласка нам в особисті повідомлення Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону, ми перевіримо інформацію.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Заблокували всі рахунки і виставили «в мінус»