Оплата коммунальных услуг

Yazun 9 ноября 2022, 20:51
Добрый вечер!
Считаю ПУМБ очень удобным, клиентоориентированным банком.
Немного розачарована функцией добавления поставщика коммунальных услуг. После подачи заявки прошло почти две недели, но ни положительного, ни отрицательного ответа я так и не получила. Оплатила услуги через другой банк, который берет меньшую комиссию.
ПУМБ
10 ноября 2022, 15:28
Вітаємо!

Уточніть будь ласка, де та коли Ви подавали заявку?

10 ноября 2022, 16:27
Заявку відправляла по формі в додатку ПУМБ в перших числах листопада. Як вимогала форма, я надіслала фото квитанції. Раніше я вже неодноразово користувалась цією послугою. Були випадки, коли постачальника додавали, а були, коли с першої спроби відмовляли, тому що не вистачало даних. Але в будь-якому випадку був зворотній зв’язок. Цього разу заявка проігнорована, хоча подавалась два рази на адресу info@fuib.com з yazsunka1979@gmail.com
19 декабря 2022, 23:07
ПУМБ знову приємно здивував. Відгуки та скарги клієнтів не ігноруються, а розглядаються та ВИРІШУЮТЬСЯ. Після мого звернення зі мною зв’язалися менеджери банку та допомогли виправити невідповідності при додаванні постачальника послуг. Мій постачальник зв’явився в додатку. Грудень вже буде оплачений через дуже зручний, зрозумілий та безвітсотковий ПУМБ онлайн. Дякую і бажаю миру та процвітання!

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Оплата коммунальных услуг