Сергій К 1 ноября 2022, 12:09
Отделение по адресу: Одесса, ул. Героев Крут, 24-А
Написав на пошту скаргу з поясненням ситуації, до мене перетелефонував щойно оператор говорить я з приводу вашої ситуації з блокуванням рахунку зараз я вас переведу до фахівця, посидів 5хв на лінії дії до мене під'єднали оператора, я говорю що така ситуація з 29.06 не можна вирішити, вона каже ми таким не займаємось! я говорю що ви до мене зателефонували тільки що, вона каже я до вас не телефонувала вас з'єднав з нами інший оператор, зверніться до відділення банку.

Чесно! Я більшого ідиотизму ще не бачив! МАКСИМАЛЬНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ ДАНИЙ БАНК!!!

САМЕ ЦІКАВЕ НАРАЗІ ОПЕРАТОР МЕНІ СКАЗАЛА ІНШУ ПРИЧИНУ, НІБИ ТО БУВ ВХІД З ІНШОГО ПРИСТРОЮ.

ВИ СЕРЙОЗНО ПУМБ, ЯК У ВАС ВЗАГАЛІ ЩЕ ЛІЦЕНЗІЯ ТРИМАЄТЬСЯ КОЛИ ВИ НАВІТЬ ПРИЧИНУ НЕ МОЖЕТЕ НОРМАЛЬНО НАЗВАТИ ЗА ТЕ ЩО ЗАБЛОКУВАЛИ РАХУНОК З МОЇМИ КОШТАМИ.
ДУЖЕ ХОТІЛОСЯ ЩОБ ЗА ТАКІ ГРУБІ ПОРУШЕННЯ ВАМИ ЗАЦІКАВИЛИСЬ ВІДПОВІДНІ СЛУЖБИ!
ПУМБ
1 ноября 2022, 12:51
У Вас блокування службою безпеки. Рекомендуємо Вам повторно звернутися у відділення або самостійно зателефонувати на ГЛ, де Вас проінформують.

1 ноября 2022, 12:52
Схожу знову, якщо нічого не вирішать у відділенні я знову напишу.
1 ноября 2022, 13:16
Уважаемый банк, подскажите клиенту в какое отделение ему подойти чтобы вопрос точно решили, вероятнее всего в Одессе не знают что делать в таком случае
1 ноября 2022, 13:37
Я пришел и ушел опять. Оператор відділення сказала що питання в роботі,підійти на наступному тижні
1 ноября 2022, 14:19
Оператор что-то может вам объяснить что происходит вообще или что видно с её стороны на её мониторе? Если у вас ничего не выходит вообще пишите в нбу в их телеграмм чат или просите здесь чтобы вам перезвонил кто-то со службы безопасности банка и объяснил что от вас хотят
1 ноября 2022, 22:44
Оператор в отделении сказала что что-то решается, напишу в НБУ, спасибо. Я их закошмарю сообщениями что бы начали шевелиться.
1 ноября 2022, 22:51
Написав в НБУ , надіюсь тепер вони їх покошмарять. Там реально грубі порушення

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Додаткова інформація до попереднього поста про безпідставне заблокування рахунку