Просто жах!

Oleks2707 30 октября 2022, 14:54
Хочу розповісти свою історію. Яи родина яка виїхала з зони бойових дій, на разі місто окупована, певний час жили просто по знайомих, грошей не було просто на хліб. Знаючи що є карта кредитна, сам пішов до банку щоб вирішити питання по заборгованості. Отже, працівниця банку сказала не платити зоасім, я розумію що це питання не вирішить, почав стукати в усі двері, горячі ліниї і т.д. замість порозуміння отримав вхідний дзвінок з погрозами, та моральною давкою. Зауважу те що до банку звернувся сам, кожного разу на гарячій лінії надають різну інформацію, про стан рахунку. Це як? Заборгованістб по мінамальним платежам погасив, застосунок показує що кошти внесені. Про те, при спробі подзвонити до оператора, відразу номер переводить до відділу по роботі з боржниками. Чудом дозвонившися до оператора, та запитавши в нього про той факт, якшо я хочу погашати кредит по картці, та внести сумму заборгованості, ЧИ ПЕРЕСТАНУТЬ МЕНІ ДЗВОНИТИ ТА ПОГРОЖУВАТИ? И ХТО Б ЦЕ МІГ БУТИ, БО ПРЕДСТАВИЛИСЬ СПІВНОБІТНИКОМ БАНКУ М.КИЇВ. ВОНА ВІДПОВІЛА ТАК, ЯКШО ПОГАШУ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО МІНІМАЛЬНИМ ПЛАТЕЖАМ ТО ВСЕ СТАНЕ В НОРМАЛЬНИЙ СТАН, ТА НАДАЛІ ТРЕБА БУДЕ ВНОСИТИ МІНАМАЛЬНІ ПЛАТЕЖІ, ЩОБ КАРТКА ПОГАШАЛАСЯ, БО В СУММІ МІНІМАЛЬНОГО ПЛАТЕЖУ ВРАХОВАН ВІДСОТОК ДЛЯ ПОГАШЕННЯ ТІЛА КРЕДИТУ. В МЕНЕ ЄДИННЕ ПИТАННЯ, ЧОГО В ТАКИЙ ВАЖКИЙ ЧАС, НАС ПРОСТО ДОБИВАЮТЬ? ТА ЧОМУ БАНК КОЖЕН РАЗ НАДАЄ РІЗНУ ІНФОРМАЦІЮ?
ПУМБ
31 октября 2022, 12:07
Вітаємо! На початку повномаштабного вторгнення Банк з розумінням віднісся до ситуації, що склалась, саме тому для того, щоб зменшити фінансове навантаження по платежам ми встановили кредитні канікули з подовженням строку дії кредитного договору для кредитів готівкою, кредитів на купівлю товарів та Сплачуйте частинами NEW. Ми не нараховували жодних штрафів та відсотків за несвоєчасне внесення планового платежу. Несплачена заборгованість по кредитах з 24 лютого не вважалася простроченою. Проте, мінімальний платіж по відсоткам і комісії був присутній. Банк рекоментував сплачувати його по можливості. Для кредитних карт в обов’язкові щомісячні платежі були включені лише прострочена заборгованість (за наявності) та нараховані відсотки (за наявності).
Наразі у нас діє програма зменшення фінансового навантаження на клієнтів, згідно з якою платежі розраховані індивідуально і значно зменшені у порівнянні з довоєнним часом. Пільговий період по кредитних картках працює в стандартному режимі, тобто суму заборгованості на кінець поточного розрахункового періоду треба повернути у строк до платіжної дати наступного розрахункового періоду.
Ми рекомендуємо не накопичувати заборгованість і вносити платежі у більшому розмірі ніж вони розраховані зараз.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ