порушують закон захисту персональних данних

universal79 2 октября 2022, 14:26
1жовтня 2022р звернувся у відділення банку м. Васильків, вул. Грушевського 8 для оформлення кредитної картки (дебітову маю, отже я вже є клієнтом банку), надавши паспорт та інд. код, а також повідомив місце роботи і робочий телефон мого керівника (представник банку знайшла на офіційному сайті установи), в мене вимагали надати ПІБ та мобільний номер телефону, що є персональними данними, будь кого з моїх знайомих, родичів тощо.
Я повідомив, що надання перс. данних без згоди фізичної особи є прямим порушенням закону, отримав відмову в отриманні послуг банку (отримання кредитної картки).
Після того як я надав «будь кого…» — номер телефону і ПІБ голови Нац. банку (з відкритих джерел), з’явилась нова вимога- довідка про доходи за 6 міс. Я пішов з відділення.
На гарячій лінії повідомили, що справку не повинні були вимагати при кредиті до 300 тис грн (кредитна картка до 30тис.грн).
Низька кваліфікація співробітників банку, а також юридичного відділу які приймають внутрішні постанови, що суперечать законам України не спонукають клієнтоорієнтованості до цього банку в цілому.
ПУМБ
3 октября 2022, 12:16
Вітаємо! Співробітник заводить дані клієнтів. А програма вже розраховує, які продукти Банк може їм запропонувати. У Вашому випадку, для отримання кредитки на 30 тис. грн. необхідно надати довідку про доходи.
Довідка про доходи є обов'язковою при кредиті від 200 тис. грн., але її можуть запитати навіть при 10 тис. грн. Дані для надання визначаються індивідуально.

2 октября 2022, 15:43
Попробуйте открыть карту в том банке на карточку которого вы получаете зарплату. В других банках тоже самое при оформлении особенно в мелких городах. Для оформления кредитной карты нужна справка о доходах и подтверждение что вы реально работаете там где указали
2 октября 2022, 21:49
Читайте уважно перед тим як коментувати. 1) що я можу в іншому банку до цієї скарги не стосується. 2)те що інші теж порушують закон- не виправдовує. 3) На гарячій лінії повідомили, що справка НЕ потрібна при оформленні кредитної картки з сумою до 300 тис грн.
2 октября 2022, 23:28
Банк часто не может просто загрузить данные о ваших доходах как было раньше, у меня и у друзей зарплата идёт на карту пумб, справки о доходах приходилось приносить в отделение и кредитный лимит по кредитных картах теперь не превышает 20 000 гривен (рассчитывается с учётом оф доходов начиная с мая 2022 года) , у многих ноль, часть закрыла кредитные карты. Если выполнять все требования Нацбанка банки быстро получат проблемы с кредитами по которым никто не платит. Поэтому банки исходят из опыта и устанавливают свои правила. У Пумб правила жёсткие для оформления кредитных карт новым и существующим клиентам из-за большого количества людей которые целиком забили болт на оплату кредитов и находятся не в зоне военных действий. Я не оправдываю действия банка, но у банков выбора нет если со слов клиента не могут подтвердить место работы
3 октября 2022, 12:42
Не коментуйте мої звернення якщо не спроможні навіть прочитати їх. Для підтвердження місця роботи є телефон керівника, для підтвердження фінансових можливостей- справка про доходи. Питання- на хіба їм знати ПІБ та телефон «когось з моїх знайомих чи родичів.»?
4 октября 2022, 5:08
Что бы вас найти если вы захотите скрыться от уплаты кредита. Тяжело понять да?
3 октября 2022, 12:37
З справкою розібрались, повідомте цю інформацію вашим співробітникам гарячої лінії. Головне питання — відкрите. Законність вимог надання персональних данних третіх осіб без їх відома?
5 октября 2022, 11:11
Когда я оформлял карту ПУМБ все, что спросили это номер телефона с места работы или (если не знаешь номера) то номер начальника. Так что как-то создаётся впечатление, что автор отзыва или исказил информацию в своем отзыве или и вовсе — наврал. Очень похоже , что на просьбу работников банка предоставить номер с работы или номер начальника , автор «полез в бутылку» и отказался предоставлять номер. На что работники банка предложили ему дать другой номер телефона — родственника или знакомого. Но в любом случае — никакого нарушения закона о защите персональных данных со стороны банка тут нет Практически у всех наших украинских банков такая же практика . Так, что пусть автор отзыва не раздувает бурю в стакане воды
5 октября 2022, 13:29
Знову, щось з під хвоста випало. Перш ніж писати коментар- прочитайте саме повідомлення. Там вказано все точно і послідовно. Якщо у вас проблеми з сприйняттям інформації повторю- 1)назву організації місця роботи я надав, 2) номер телефону мого керівника менеджер банку знайшла сама на офіційному сайті (я навіть не знав, що він свій номер виклав в загальну мережу, вона назвала- я підтвердив), 3) після всіх цих данних вимога ПІБ та телефон знайомого чи родича. Якщо в вашому випадку зустрівся менеджер, що не порушував закони та не займався самодіяльністю не означає, що я брехун, тим паче, що можу довести правдивість всіх наданих мною данних. Вказана адреса та відділення + прочитайте відповіді представника банку який хоч прямо і не відповідає на питання «згідно якого закону вимога?» але підтверджує, що вимога є і вона є приводом для відмови в обслуговуванні.
5 октября 2022, 19:02
Да хватит указывать кому что делать и говорить .

ВЫ пришли в банк , а не банк к вам . Вам нужна кредитная карта от банка , а не банку кредитная карта от вас. Естественно банк печется о защите своих денег.
У банка есть свои правила. Если вам они не нравятся — вы всегда можете уйти из этого банка и выбрать тот банк , который вам по душе.

Никакого нарушения закона о защите персональных данных нет.
5 октября 2022, 20:41
Долучіться самі до своєї поради, що до вказівок. Не я пристав до вашої скарги, а ви кидаєтесь безгрунтовним послідом повсебічно. Якщо не знаєте закон це не означає, що його немає.
9 октября 2022, 9:34
Как раз таки закон не знаете вы, но пытаетесь что-то корчить из себя
5 октября 2022, 21:02
ЗАКОН УКРАЇНИ. Про захист персональних даних. Стаття 8. Раджу ознайомитись перед тим як знову щось відригнути
9 октября 2022, 9:35
Неуч, возьми и почитай закон и кто его нарушит если сообщит номер. Ты же  *** понять не можешь, что это тебе надо спросить разрешение у человека знакомого и сказать номер если он согласится.
17 октября 2022, 8:48
Я все прочитав чого і вам бажаю.
Форма отримання представником банку персональної інформації третіх осіб унеможливлює споживача в повідомленні про його кримінальну відповідальність за надання цієї інф.
Простіше кажучи- представник банку підводить клієнта під кримінальну відповідальність, а він про це навіть не здогадується.
Ви приходите з довірою в офіційну банківську установу, а вас там тишком підводять під кримінальну відповідальність. Вас це влаштовує? Мене-ні!
Ст 25, п 6. ЗУ Про споживче кредитування
Форма інформаційного повідомлення, за допомогою якої споживачем здійснюється передача персональних даних третіх осіб при укладенні договору про споживчий кредит, повинна містити повідомлення про кримінальну відповідальність, передбачену статтею 182 Кримінального кодексу України, за незаконне збирання, зберігання, використання, поширення конфіденційної інформації про третіх осіб.
Ст 12, ч 2. З У Про споживче кредитування
Кредитодавець не має права зазначати у договорі про споживчий кредит як поручителя або майнового поручителя особу, з якою не укладено відповідний письмовий договір.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / порушують закон захисту персональних данних