Причина не видачі готівкової валюти.

Як і в багатьох тих, хто тут писав, виникла проблема зняття валютної готівки.
Хочу зазначити що в інших банках такої проблеми немає.
Замовив в четвер (25го серпня) валюту на понеділок, прийшовши в понеділок мені повідомили що надійшло розпорядження не видавати валюту готівкою і якщо я хочу то можу зняти в гривні. Звісно що при таких курсах мене не влаштовувало зняття в гривні. Головний менеджер почала розказувати про запобігання махінацій і видала бланк заяви де потрібно вказувати походження грошей та прикріпляти документи що свідчать про їх легальність і сказала що ситуація можливо покращиться з 15го вересня. Зауважу що при надходженні грошей на рахунок ніяких доказів не потрібно, а тільки тоді коли вже хочеш ці гроші зняти =) На гарячій лінії сказали що нічого такого не знають і ніяких розпоряджень не було ні від головного офіса ні від НБУ і порадили ще раз замовити валюту вже на наступний четвер і що якщо не видадуть то знову телефонувати їм. Прийняли скаргу (яку так і не розглянули в обіцяні 5 днів) і побажали успіху. Зрозуміло що в наступний четвер гроші не видали, а головний менеджер на пропозицію поспілкуватися з гарячою лінійою сказала що ні з ким говорити не збирається.
І вже на наступний день, в п’ятницю (2го вересня), всім приходить повідомлення що з 10го вересня буде зніматися комісія у розмірі 1% від суми при знятті валюти готівкою.
Так що всі ці ніби то проблеми з валютою через агресію росії, зараз виглядають огидно.
Комісія — це нормально але не таким ось чином. Багато в кого були плани на ці кошти в певний час і багато хто зняв в гривні від безвиході і втратив ~1000грн на тисячі доларах на конвертації. Дуже розлючений ось такою поведінкою і таким ставленням до своїх клієнтів. Закриваю всі рахунки і переходжу до більш адекватного банку.
ПУМБ
5 сентября 2022, 19:25
Вітаємо! Нині, через ускладнення логістики поставок готівкової валюти та через зростання попиту на неї, дійсно виникають затримки у видачі замовленої готівки. Крім того, насамперед ми задовольняємо потреби наших клієнтів, які розміщують валютні депозити в нашому банку. Як правило, вони мають персональних менеджерів і в рамках чинних обмежень проблем з отриманням валютної готівки у них немає.
Дійсно, з З 10 вересня ПУМБ змінює тарифи на зняття в касі банку готівки у валюті (USD/EUR/GBP/PLN) з дебетних карток всеКАРТА. Відтепер, власники дебетових карток всеКАРТА під час зняття в касі банку готівки у валюті USD/EUR/PLN/GBP сплачуватимуть 1% комісії. Банк був змушений ввести комісію за зняття готівки у валюті в касі банку через збільшення вартості обслуговування готівкової валюти. Водночас, для клієнтів, які стабільно зберігають гроші в ПУМБ діятимуть пільгові умови. Якщо протягом календарного місяця сумарно на поточних та депозитних рахунках клієнта в валюті рахунку щоденно знаходилось не менше 500 USD/EUR/PLN/GBP, то наступного календарного місяця зняття валюти в касі буде для власників карток всеКАРТА — безкоштовне 2 рази на місяць на загальну суму меншу за 500 000, 01 грн.
Однак, Ви все ще можете зняти кошти без комісії, до 10 вересня.

Lolik1837
Lolik1837
4 сентября 2022, 17:07
«Як і в багатьох тих, хто тут писав, виникла проблема зняття валютної готівки.
Хочу зазначити що в інших банках такої проблеми немає.»

Вам носом ткнуть или вы самостоятельно сможете прочитать тут на сайте в десятках (если не сотнях) отзывах, о том как люди и в других банках (помимо ПУМБа) не могут без проблем забрать свою валюту ?
Как же вы задолбали «знатоки других банков «нести ересь о том как «а вот в других банках такой проблемы нет»

Представьте себе — и В ДРУГИХ БАНКАХ полно этой проблемы. Вы только глаза разуйте и сами отзывы почитайте о «других банках».
1954 P
1954 P
4 сентября 2022, 18:12
В точку.
feuerman13121
feuerman13121
7 сентября 2022, 10:21
По всей видимости это сговор среди банков. Включили дурака и валят все на логистику и агрессора. На самом деле бреют тех, кто использует сервисы Вайз, Револют и подобные. В отделениях сами решают кому и сколько выдавать для таких случаев. Все решает личное знакомство и степень заинтересованности (страха, жадности) руководителя отделения.
Потом вопросы, почему жители не хотят сражаться за такую страну, в которой такие порядки.
SergeyNina
SergeyNina
5 сентября 2022, 0:06
Вы более адекватного банка не найдёте у всех такой треш с валютой. Во всех банках сейчас проблема с долларами и Евро. Если вам срочно нужны евро для поездки заграницу в страны зоны евро поспрашивайте в банках купюры в ветхом состоянии — они есть.
Danilich
Danilich
5 сентября 2022, 10:30
Так пишут, что нал в кассе под продажу есть, под выдачу с карт — нет. Или крутильщиков решили немного остудить, или действительно гривнами придется забирать остальным
5 сентября 2022, 11:12
Мені сьогодні в трьох відділеннях відмовили, посилаючись на таємну постанову банку. Її не показують. В касі долари на продаж всім бажаючим є. НБУ час охолодити такі самовільні дії банку
5 сентября 2022, 12:23
Банк видає готівку не «всім бажаючим», а тим, хто її перший замовив. Якщо у відділенні є наявна валюта, це означає, що її замовив інший клієнт.
Щоб отримати валюту, Ви маєте її замовити.
5 сентября 2022, 15:03
Я зайшов з вулиці, запитав, чи продадуть 3000 доларів. Тричі у різних відділеннях відповіли «так».
В мене ореолу віп клієнту пумбу ніби немає.
А ось коштів для мене, як для клієнта, у тих саме відділеннях одразу тричі не знайшлося.
5 сентября 2022, 15:16
Бо в одному випадку мова йде про купівлю валюти, а в іншому — про її зняття. Це дві різні операції.
Для зняття Вам було достатньо лише раз зателефонувати на ГЛ і замовити валюту, замість того, щоб відвідати 3 різних відділення.
5 сентября 2022, 22:01
Ага. і бакси теж різні з різних Америк постачаються.
Навіть різними інкасаторами у різних автівках привозять.

Навіть уявити не можу, що про цю маячню спеціалісти НБУ думають, читаючи дані «шедеври творчості» представника банку ТОП-10 країни.
Александр Николаев
Александр Николаев
6 сентября 2022, 13:14
100 поддерживаю Такого трэша не видел за всю свою историю взаимоотношений с банками Получал несколько депо с банков банкротов и даже там не было никаких проблем, а тут в типо платежеспособном банке получить свою не очень большую сумму со своей карты -это оказывается анриал Как говорил классик Слов нет одни междометия
natashaGra
natashaGra
9 сентября 2022, 15:41
Пумб уже заврался и запутался окончательно. Просто ещё никто в НБУ жалобу с видео не отправил. А так отношение к клиентам скотское

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Причина не видачі готівкової валюти.